"Szpital przyszłości dla kobiet im. JK". To prześmiewcze wideo obejrzały tysiące kobiet

2022-11-09 11:45

W ostatnich dniach głośno jest o kontrowersyjnej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego dotyczącego problemu dzietności w Polsce. Wiele gwiazd i celebrytów wypowiedziało się w sprawie, nie kryjąc swojego oburzenia. Do całej sytuacji odniosła się również Lili Antoniak, która w zabawny sposób sparodiowała słowa prezesa.

Lili Antoniak
Autor: Screen/ Instagram @lili.antoniak Lili Antoniak i "Szpital przyszłości dla kobiet im. Jarosława Kaczyńskiego". To trzeba zobaczyć

Lili Antoniak wzięła sprawy w swoje ręce i przedstawiła wizję Jarosława Kaczyńskiego dotyczącego problemów dzietności w Polsce w niezwykle oryginalny sposób.

Na swoim profilu na Instagramie @lili.antoniak sparodiowała absurdalne słowa prezesa w przezabawny sposób.

Jak sama przyznała z ironią pod załączonym postem:

Kto jak kto, ale Pan Prezes, który jest bezdzietnym starym kawalerem z kotem, idealnie zna się na problemach, z jakimi borykają się młode kobiety.

Zobacz także: Anna Lewandowska wyznała, że poroniła. "Nie oceniajmy kobiet, które często w ciszy walczą"

Express Biedrzyckiej - Paweł Zalewski: Trzeba ograniczyć 500+

Szpital przyszłości

Lili Antoniak przebrana w strój mający przypominać pielęgniarkę, w wymowny sposób wita się ze swoimi odbiorcami w "Szpitalu przyszłości dla kobiet imienia Jarosława Kaczyńskiego".

Malując usta czerwoną szminką i odrzucając ją na bok, informuje:

— Oprócz jedynego w naszym szpitalu oddziału porodowego, to w ramach wyjątku przygotowaliśmy nowy dział naprawczy dla kobiet, które "dają w szyje" zamiast rodzić bOmbelki dla Prezesa.

W międzyczasie wyjaśnia, że jeden oddział w zupełności wystarczy, ponieważ "prezes na równo nienawidzi wszystkich kobiet, stąd nie przewiduje potrzeby jakiegokolwiek innego oddziału prozdrowotnego".

Rozwiązanie problemu niepłodności

Na filmie Lili wyjaśnia, że prezes wie wszystko o problemach kobiet. Wliczając w to wszelkie trudności z zajściem w ciążę wśród bezdzietnych kobiet, które nie rodzą dzieci.

Zwraca również uwagę, że według niego problemem bezdzietności jest:

Środek antykoncepcyjny o nazwie "pół litra", który jest głównym problemem kobiet do 25 roku życia.
Zestaw 4 małpek "dzień po", które możecie kupić bez recepty w każdym monopolowym.

"Prosimy tu Prezesowi nie jojać"

Kolejnym punktem jest zwrócenie uwagi na sprawy, które nie mają prawa powstrzymywać kobiet przed posiadaniem dzieci.

— I prosimy tu Prezesowi nie jojać, że przed macierzyństwem powstrzymują kobiety jakieś bzdety typu: Niepewna sytuacja ekonomiczna, problem z niepłodnością i wycofanie się rządu z finansowania "in vitro" oraz ciągłe zaostrzanie prawa aborcyjnego.

Na koniec Lili informuje, że oddział dla kobiet "dających w szyję" rusza już za miesiąc. Najważniejsze jest jednak to, że do tego czasu prezes wszystkim kobietom do 25 roku życia:

— Oddanie alkoholu mężczyznom, którzy to dopiero jak piją ze 20 lat, to może jakiś tam problem z alkoholem mają - nakazuje.

Stworzona przez Antoniak parodia ma jednak smak słodko-gorzki. Instagramerka podkreśliła, że cytaty w niej zawarte to niestety słowa osoby, która ma duży wpływ na to, co dzieje się w naszym kraju.

W dosadny również sposób podkreśla, co jest tak naprawdę największym problemem bezdzietności w Polsce.

— A problem małej ilości bobasów nie jest „walenie w szyje przez kobiety”, ale walenie w chuya przez rząd.

Internautki komentują

Pod postem Instagramerki pojawiło się wiele komentarzy. Kobiety są zachwycone, ale dodałyby kilka punktów do tej listy. Wiele również uważa, że to śmiech przez łzy.

— Dodałabym jeszcze do tego wszystkiego, że coraz więcej kobiet boi się rodzić w naszych szpitalach z uwagi na opiekę okołoporodową.

— Szczerze to, to już nawet nie jest śmieszne, a przerażające co dzieje się w tym kraju.

— To po co ja po tych lekarzach latam, badania, leki, kasę wydaje, skoro geniusz wielkości klapka wie lepiej, co jest powodem bezdzietności, masakra.

— W punkt.

— Jak zwykle mnie rozbawiłaś. Choć tak naprawdę nie wiadomo czy z tej całej sytuacji się śmiać, czy płakać.

Zobacz także: Na polskich porodówkach coraz puściej. Urodziło się najmniej dzieci od II wojny światowej

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza