Lili Antoniak z Gogglebox jest w ciąży. Nadała dziecku "robocze" imię no gender

2022-05-20 10:14

Lili Antoniak - uczestniczka programu Gogglebox, przy okazji swoich 31. urodzin pochwaliła się, że czeka na "#BABYNUMBER2". Celebrytka nie zna jeszcze płci dziecka, ale nie zamierza mówić o nim "fasolka", czy "maluszek", jak wiele polskich mam. Nadała mu "robocze" imię, które pasuje zarówno do dziewczynki, jak i do chłopca. Fajny pomysł?

Lili Antoniak z Goggle Box
Autor: Instagram/ @lili.antoniak Gwiazda programu nadała dziecku "robocze" imię.

Gogglebox to program rozrywkowy oparty na brytyjskiej licencji, który emitowany w Polsce jest już od 8 lat. Konwencja show polega na tym, że pary, rodziny, czy grupy przyjaciół komentują znane i lubiane programy i seriale telewizyjne. 

Z tego show wywodzi się celebrytka - Sylwia Bomba, a ostatnio dołączyła do niego też jej przyjaciółka z życia prywatnego - Lili Antoniak. Oprócz uczestnictwa w programie, Lili jest influencerką, aktywnie prowadzącą kanał na YouTube i profil na Instagramie, gdzie gromadzi już ponad 225 tys. followersów. 

Dowiedz się: Imiona unisex - czy imiona neutralne płciowo staną się modne?

Przeczytaj też: Gender reveal – przyjęcie z wielką niespodzianką!

Dwa dni temu, Lili obchodziła swoje 31. urodziny. Z tej okazji przekazała obserwatorom radosne wieści:

"Wypijcie moje zdrowie dzisiaj, bo ja nie mogę #BABYNUMBER2 jest najlepszym prezentem w tym roku. PS. Róż jest dla mnie - bobas o roboczym imieniu „Lucky” (to jest dobra historia!) jeszcze nie określił płci"

Dowiedz się: Od czego zależy płeć dziecka. Sprawdź, kiedy rodzi się chłopiec, a kiedy dziewczynka?

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, między innymi od Mai Bohosiewicz, czy Joanny Koroniewskiej. Oficjalne gratulacje złożyła też jej przyjaciółka, Sylwia Bomba:

Moja mamuśka. Uwielbiam i skaczę ze szczęścia.

Lili jest już mamą kilkuletniej dziewczynki. Lucky - robocze imię jej nienarodzonego dziecka to imię anglojęzyczne z rodzaju "unisex", czyli nadawanego zarówno dzieczynkom, jak i chłopcom. 

Sprawdź: Jak zaplanować płeć dziecka? Planowanie chłopca i dziewczynki

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza