"M jak Mama" w nowej odsłonie! Zobacz, jak zmienił się miesięcznik

2015-03-05 7:01

Miesięcznik "M jak Mama" Wydawnictwa ZPR Media S.A. przeszedł metamorfozę! Kwietniowy numer "M jak Mama" (w kioskach od 5 marca) ukaże się już w nowej szacie graficznej - nowoczesnej, przejrzystej i atrakcyjnej dla młodych kobiet. Zobaczycie m.in. odświeżone logo i radosną, bardziej dynamiczną okładkę. Zmianie ulegnie również format miesięcznika - będzie bardziej wygodny i praktyczny.

M jak Mama
Autor: materiały prasowe W nowej odsłonie miesięcznika "M jak Mama" znajdziecie m.in. autorskie rubryki sygnowane przez zespół redakcji.

Miesięcznik „M jak Mama” przeprowadza pierwsze tak poważne zmiany w szacie graficznej od chwili powstania, czyli od 8 lat. Pozwolą one podkreślić ekspercki charakter poradnika, a więc takie jego atuty jak: wysoki poziom merytoryczny, współpracę z najlepszymi specjalistami z zakresu medycyny oraz aktualność i walor edukacyjny. Autorką metamorfozy graficznej miesięcznika jest Bożena Kalinowska.

- Przez osiem lat wydawania pisma dobrze poznaliśmy potrzeby i oczekiwania kobiet w ciąży. Przygotowując się do macierzyństwa poszukują one przede wszystkim praktycznych wskazówek i sprawdzonych rad. W nowej odsłonie „M jak Mama” Czytelniczki znajdą porady zdrowotne, psychologiczne, najnowsze fakty i zalecenia medyczne, a także analizę trendów i oferty rynkowej dla mam. W odpowiedzi na potrzeby młodej Czytelniczki treść merytoryczna będzie w większym stopniu przedstawiona w formie praktycznych ściągawek, przeglądów, testów i porównań - mówi Marta Radzik-Maj, redaktor naczelna „M jak Mama”.

Nowością jest wyraźne wyodrębnienie dodatku w środku pisma. Otrzymał on bardziej funkcjonalną formę, tak by mógł być wyrwany i kolekcjonowany przez Czytelniczki. Atrakcyjniejszy kształt graficzny zyskały przeglądy rynkowej oferty dla mam i dzieci oraz testy produktów. Pojawiły się autorskie rubryki sygnowane przez zespół redakcji (np. „Gotuj z brzuszkiem”, „Zakupy dla dziecka”), co jest wyrazem wieloletniego doświadczenia i kompetencji merytorycznych zespołu.

Miesięcznik „M jak Mama” ma wyraźną strukturę – osobne działy są poświęcone kobiecie w ciąży, młodej mamie po porodzie, opiece nad dzieckiem. Orientację ułatwia kolorystyczne wyróżnienie każdego działu.

Miesięcznik „M jak Mama” skierowany jest do kobiet w ciąży i początkujących mam. Ukazuje się od marca 2007 roku. Kosztuje 3,99 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza