Magdalena Stępień się wygadała? Jakub Rzeźniczak znów zostanie ojcem

2023-08-30 11:13

Spekulacje dotyczące ciąży Pauliny Rzeźniczak, żony znanego piłkarza trwają w mediach już od jakiegoś czasu. Wygląda na to, że są prawdą. W sprawie wygadała się Magdalena Stępień, która prosiła fanów o zaprzestanie ciągłego informowania jej w wiadomościach prywatnych o życiu jej ex partnera. Wygadała się?

Jakub Rzeźniczak po raz kolejny zostanie tatą?
Autor: Instagram screenshots Jakub Rzeźniczak po raz kolejny zostanie tatą?

Jakiś czas temu pisaliśmy o kontrowersyjnym wywiadzie Jakuba Rzeźniczaka, w którym przyznał, że jego żona, Paulina Rzeźniczak, jakiś czas temu poroniła ciążę.  

– Chcieliśmy walczyć o siebie, o to, żeby móc funkcjonować. W tamtym okresie też Paulina była w ciąży i straciliśmy też tamto dziecko. Ciężko mi się o tym mówi, ale była jedna tragedia i była druga tragedia – wyznał w wywiadzie dla Żurnalisty.

Dowiedz się: „Nigdy później aż tyle nie płakałam” – 6 trudnych historii poronień naszych czytelniczek

Jessica Ziółek ostro o Jakubie Rzeźniczaku

Dowiedz się: On chciał obniżenia, a ona zwiększenia opłat na córkę. Jest wyrok w sprawie alimentów Rzeźniczaka

"Ja to wiem od dawna"

O sprawie kolejnej ciąży małżeństwa, przez przypadek wygadała się była partnerka piłkarza i matka jego zmarłego synka, Magdalena Stępień. Modelka odniosła się do fanów, którzy w licznych wiadomościach prywatnych pisali jej o kolejnym dziecku sportowca. 

"Proszę nie piszcie mi wiadomości, że nowa partnerka mojego ex jest w ciąży. Ja to wiem od dawna. (...) Przestańcie mnie informować o tym, co oni robią i co się dzieje w ich życiu, taka prośba. (...) Nie chcę! Nasze drogi rozeszły się dawno temu! Chcę powiedzieć głośne STOP STOP STOP Koniec łączenia mnie z moim ex!" - napisała Stępień w relacji na Instagramie. 

Związek Rzeźniczaka i Stępień

Związek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka odbił się w mediach szerokim echem. Stępień stała się znana w całej Polsce za sprawą udziału w programie Top Model. Związała się z piłkarzem Wisły Płock i wieloletniego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Ich związek nie trwał długo bo od marca 2020 do czerwca 2021. Para rozstała się jeszcze przed narodzinami synka, w atmosferze skandalu. Gdy Oliwierek miał 6 miesięcy, lekarze wykryli u niego nowotwór wątroby. Chłopczyk zmarł krótko po swoich 1. urodzinach. 

Życie prywatne Jakuba Rzeźniczaka nie od dziś jest tematem medialnym. W latach 2016–2020 był mężem Edyty Zając - modelki i Miss Polski 2014. W międzyczasie, w 2017 roku z pozamałżeńskiego związku z Eweliną Taraszkiewicz urodziła mu się córka - Inez. 

W sierpniu 2021 potwierdził związek z Pauliną Nowicką. Po ponad roku, w listopadzie 2022 para wzięła ślub.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza