Maja Hyży pokazała pociążowy brzuch. "Nie tak idealny, jak mogłoby się wydawać. Ja też walczę"

2023-01-16 11:02

33-letnia Maja Hyży swoją drugą córkę urodziła na początku lipca zeszłego roku. Teraz, po pół roku od porodu, zaczyna walkę o płaski brzuch. Piosenkarka jest wyjątkowo szczupłą kobietą, a jednak. Ona także boryka się z pociążowym wyglądem brzucha. "Walczę" - deklaruje.

Maja Hyży
Autor: Instagram/ @majahyzy Maja Hyży pokazała pociażowy brzuch.

Maja Hyży jest mamą czwórki dzieci. Z pierwszego małżeństwa z piosenkarzem Grzegorzem Hyży ma dwóch synów - bliźniaków, którzy w zeszłym roku mieli komunię. Para rozstała się rok po ich narodzinach. Ze swoim aktualnym partnerem piosenkarka ma dwuletnią córkę Antoninę i maleńką Zosię.

Oprócz opieki nad taką gromadką, piosenkarka jest też w rozkwicie swojej kariery, co wykorzystuje także w social mediach. Aktywnie prowadzi swój Instagram, polecając innym mamom kosmetyki i zabiegi, które mają pomóc powrócić "do formy". Przy jednej z takich okazji gwiazda pokazała swój pociążowy brzuszek w całej okazałości. 

Przeczytaj też: Maja Hyży przyznała, że dopadł ją baby blues. Fala wsparcia naprawdę wzrusza

Zaniepokojona Maja Hyży przed wyjściem na scenę zrobiła test ciążowy!

Zobacz: Maja Hyży urodziła. Młoda mama wygląda kwitnąco na zdjęciu tuż po porodzie

Swoje nagranie Hyży zaczęła od zaznaczenia, że do pielęgnacji przystępuje w niedzielę, bo w końcu ma czas, by zrobić coś dla siebie. Jak przyznała, takie domowe zabiegi owszem pomagają, ale dobrze działają też na psychikę, gdy młoda mama wie, że o siebie dba. Po tych wyznaniach piosenkarka zawiązała t-shirt, eksponując brzuch. Klepiąc się w brzuch i uwidaczniając niewielką oponkę, czy rozciągnięcia skóry, powiedziała:

Jak widzicie, mój brzuch nie jest taki do końca idealny, jak by się mogło wydawać. 

Dalej gwiazda opisywała już działanie zabiegów, które prezentowała. Liczy na walkę z celullitem, rozstępami i poprawę jędrności skóry.

Ja też walczę - skwitowała Hyży przystępując do masażu.

Musimy przyznać, że widok tak szczupłej mamy, która też nie wygląda idealnie może podziałać terapeutycznie na wiele z nas. Brawo Maja za odwagę!

Hyży pochodzi z Kołobrzegu. Była półfinalistką programu "X Factor". Jej pierwszy mąż Grzegorz Hyży wciąż intensywnie rozwija karierę muzyczną. Maja z kolei, po urodzeniu córki, swój talent udowodniła też w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie polscy artyści wcielają się w role gwiazd piosenki. Zajęła w nim czwarte miejsce.

Instagram/ @majahyzy
Autor: Instagram/ @majahyzy Instagram/ @majahyzy
Instagram/ @majahyzy
Autor: Instagram/ @majahyzy Instagram/ @majahyzy