Małgorzata Foremniak adopotowała dwójkę dzieci. Żadne z nich nie mówi do niej "mamo"

2023-09-26 12:53

Znana aktorka nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Informacje o jej rodzinie i dzieciach, można wyczytać jedynie między wierszami. Okazuje się, że relacje z jej potomstwem, nie były łatwe, zwłaszcza z tymi adoptowanymi.

Małgorzata Foremniak
Autor: PHOTO MARCIN WZIONTEK / SE / EAST NEWS Małgorzata Foremniak adopotowała dójkę dzieci. Żadne z nich nie mówi do niej "mamo"

Małgorzata Foremniak to popularna i lubiana aktorka. Co jakiś cas wypływają informacje o jej związkach uczuciowych, mało jednak mówi się o jej dzieciach. Tymczasem aktorka ma ich troje: jedno własne i dwójkę adoptowanych

O trudnych relacjach gwiazdy z niebiologicznymi dziećmi przypomniał niedawno magazyn Viva.pl, który zebrał rzadkie dla Małgorzaty Foremniak zwierzenia dotyczące jej macierzyństwa.

Spis treści

  1. Nie mówili do niej "mamo"
  2. Dzieci z bagażem to problem
  3. Dorosłe dzieci Foremniak
Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!

Nie mówili do niej "mamo"

Aktorka ma 56 lat, za sobą dwa małżeństwa i kilka związków. Wydaje się, że po nieudanych próbach ułożenia sobie życia prywatnego, gwiazda wreszcie znalazła przyjazną duszę. Od jakiegoś czasu spotyka się z producenta musicalu, w którym występowała.

Małgorzata Foremniak ma córkę z pierwszego małżeństwa, dziś 30-letnią Aleksandrę. Gdy rozstała się z jej tatą, była w związku z reżyserem Waldemarem Dzikim. To z nim właśnie adoptowała dwójkę dzieci - chłopca i dziewczynkę, których spotkała w szpitalu, w którym leżała Ola. Nastolatka i kilkulatek bez rodziców poruszyli serca aktorki i jej męża, ale ich wychowanie nie było łatwe. Po latach jurorka "Mam talent" przyznała, że bolało ją, gdy okazało się, że żadne z adoptowanej dwójki nie chce mówić do niej "mamo".

Czytaj dalej: Ile oni mają dzieci? 10 polskich gwiazd, które walczą z niżem demograficznym

Imiona urodzonych w 2022 dzieci polskich gwiazd. Nazwałybyście tak swoje pociechy?

Dzieci z bagażem to problem

Jak przyznała kiedyś gwiazda w programie telewizyjnym "W roli głównej", nie było łatwo: chłopak przeżywał bunt nastolatka, w tym czasie zaczął psuć się związek Foremniak z Waldemarem Dzikim, pojawił się "ten trzeci", czyli Rafał Maserak, z którym występowała w "Tańcu z gwiazdami". Mimo rozwodu aktorka i reżyser starali się zapewnić adoptowanym dzieciom jak najlepsze warunki do życia i nauki.

Ale dzieci były już duże, z bagażem trudnych doświadczeń, nawyków i zachowań. "Myślę, że takiej miłości biologicznej nie jest nic w stanie zastąpić. Wzięłam do domu dzieci duże. Umówmy się – nic na siłę nie będzie się robić. Przy takich dużych dzieciach jest inaczej. To są dzieci, które mają "twardy dysk", zapełniony i z tym się żyje. Mają skomplikowaną przeszłość. To była dla mnie lekcja, czym jest rodzicielstwo" - mówiła Foremniak.

Dorosłe dzieci Foremniak

Dziś biologiczna córka aktorki, Ola, jest dorosła. Pracuje jako psycholog i ma doskonałe relacje z mamą. Adoptowana dziewczyna, dziś 33-letnia kobieta, niedawno wyszła za mąż. Aktorka pomagała jej w przygotowaniach do ślubu, robiąc wszystko by był "jak z bajki". Syn po śmierci Waldemara Dzikiego wyjechał do Płocka do odnalezionych biologicznych rodziców, ale aktorka ciągle walczy o utrzymanie kontaktu z chłopakiem.

źródło: Viva.pl. Interia.pl