Małgorzata Rozenek pokazuje, co robi Henio z braćmi. „Zamiast hejtu proszę popatrzeć i wziąć przykład”

2022-11-29 10:58

Małgorzata Rozenek w swojej ostatniej rolce umieściła urocze kadry Henia z jego starszymi braćmi. Pokazała, jak wygląda ich wieczorny rytuał pożegnania. Na filmiku widać, że chłopców łączy naprawdę silna więź. Jak słusznie jednak zauważyli fani, ukłony za to należą się rodzicom. „Dzieci to „wizytówki” rodziców… tego chłopcy zostali nauczeni” - pisali.

Małgorzata Rozenek pokazuje, jak Henio z braćmi mówią sobie dobranoc. Fanka: „Zamiast hejtu proszę popatrzeć i wziąć przykład”
Autor: Instagram/@m_rozenek Małgorzata Rozenek pokazuje, jak Henio z braćmi mówią sobie dobranoc. Fanka: „Zamiast hejtu proszę popatrzeć i wziąć przykład”

Wychowanie gromadki dzieci (zwłaszcza w różnym wieku) tak, by wzajemnie darzyli się miłością i szacunkiem, nie jest łatwym zadaniem. Wie o tym każdy rodzic, który ma chociażby dwójkę dzieci pod jednym dachem. Wiedzą także fani Małgorzaty Rozenek, którzy pod ostatnią jej rolką na Instagramie, rozpływali się w komplementach pod jej adresem. Obserwatorzy docenili jej wielki wysiłek, jaki włożyła, by relacje między jej trzema synami były bliskie i serdeczne.

Przeczytaj także: Rywalizacja między rodzeństwem: skąd się bierze i jak ją wyeliminować?

Najczęstsze błędy wychowawcze, które popełniają rodzice

Magłorzata Rozenek pokazuje, jaka wyjątkowa więź łączy Henia z braćmi

Na nagraniu zamieszonym przez gwiazdę widzimy, jak starsi synowie Małgorzaty Rozenek przychodzą do sypialni, w której śpi Henio, by powiedzieć mu dobranoc. 2-latek baraszkuje chwilę ze swoimi starszymi braćmi, przytula się do nich, wygłupia, po czym każdemu daje buziaka i przybija piątkę.

Oni tak sobie mówią dobranoc… Stanisław, Tadeusz, Henryk – podpisała nagranie Małgorzata Rozenek.

Fani byli wyraźnie wzruszeni sceną z nagrania. Od razu posypało się mnóstwo miłych komentarzy pod adresem chłopców i ich rodziców, którzy na co dzień dbają o dobre relacje w całej rodzinie.

  • Nic piękniejszego dziś nie zobaczę już, to cudowne jak pięknie można wychować dzieci.
  • Dzieci to „wizytówki” rodziców… tego chłopcy zostali nauczeni. Takie wartości są im przekazywane!
  • Jakie to wzruszające. To jest takie piękne jak rodzeństwo tak się kocha!
  • Nie wiem czemu ale mocno się wzruszyłam, wspaniała, silna więź.
  • Piękne i prawdziwe - dobra rada dla niektórych...zamiast hejtu...proszę popatrzeć i wziąć przykład. Wartości się nie kupi... – pisali.

Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek nie musieli długo czekać. Dumna mama napisała:

Mnie serce ściska z dumy i ogromnej radości jak na to patrzę - jestem po ludzku wzruszona, jak ich obserwuje – wyznała gwiazda.

Jak zauważyła jedna z fanek powód do dumy jest duży, bo nie zawsze relacje w rodzeństwie są takie udane.

Moje dwa 11 lat i 2.5 to się szczerze nienawidzą. Szczególnie ten mały nie darzy starszego brata miłością, non stop go zaczepia i czymś w niego rzuca – napisała.

Polecamy: Tak Rozenek i Majdan spędzają popołudnia, wszystko przez Henia. Nagranie zrozumie każdy rodzic

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza