"Pewnie pójdę w bary". Marcelina Zawadzka jest gotowa na ciążę, ale boi się jednego

2023-02-28 14:14

Marcelina Zawadzka, była Miss Polonia, jest obecnie znana z programu „Farma”. W jednym z ostatnich wywiadów ujawniła, że jest gotowa na dziecko. Wyjaśniła jednak, że ma pewne obawy, które wiążą się z samą ciążą.

Marcelina Zawadzka
Autor: Instagram/@marcelina_zawadzka Marcelina Zawadzka wyznała, że jest gotowa na dziecko. Tego jednak najbardziej się boi

Marcelina Zawadzka już w 2003 roku zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek, aby w 2011 sięgnąć po tytuł Miss Polonia. Od 2013 zaczęła pracować jako prezenterka telewizyjna. Występowała między innymi w programie „Pytanie na śniadanie”. Od dwóch lat jest związana z reality show „Farma”.

Prywatnie od 2021 roku jest związana z niemieckim biznesmanem Maxem Gloecknerem.

W ostatnim wywiadzie dla jastrzabpost.pl wyjawiła, że jest gotowa na dziecko. Przyznała też, czego najbardziej się obawia.

Zobacz także: Kiedy jest najlepszy czas na dziecko? Naukowcy to wiedzą

Kiedy się kochać, żeby zajść w ciążę?

Szczęśliwy związek

Zawadzka wyznała w wywiadzie, że przez wiele lat nie mogła się zakochać lub jej związki kończyły się złamanym sercem. Teraz jest zupełnie inaczej. Jest szczęśliwa, pewna siebie i swoich uczuć.

– To, jak było wczoraj, jak będzie jutro, tego nie wiadomo. Ale w tym momencie jestem pewna swoich uczuć. To jest dla mnie niesamowite - być pewną swoich uczuć. Uczuć tej drugiej osoby nigdy nie możesz być pewien, pewna. Wiele razy się o tym przekonałam, a tutaj właśnie to jest fajne, że wiem. Czuję duży spokój i poczucie bezpieczeństwa. Ani razu nie byłam o niego zazdrosna, nie daje mi powodów – powiedziała w wywiadzie.

Zapytana o zaręczyny z obecnym partnerem, Zawadzka odpowiedziała, że nie zamierza wywierać presji na mężczyźni i że "nie jest w porządku, gdy naciska się w tej sprawie na partnera". Woli, żeby decyzja o chęci poproszenia kobiety o rękę, wyszła od mężczyzny.

– Może można ich jakoś nakierować, ale chciałabym być zaskoczona, oddać to w jego ręce, żeby on miał na to pomysł – przyznała w rozmowie.

„Raczej jestem gotowa”

W rozmowie z reporterką serwisu prezenterka została zapytana również, czy jest gotowa na ciążę i dziecko. Wyznała, że wcześniej chciałaby sformalizować związek.

Chciałabym najpierw ślub. Ale temat badam. Mam coraz więcej dzieci wokół siebie, ale jeszcze to nie są moje [dzieci]. Ale raczej jestem gotowa.

Ujawniła jednak, że obawia się samej ciąży i tego, jak może zmienić się jej ciało. Na nagraniu zademonstrowała, jak wszystko "pójdzie jej w barki". -Pewnie pójdę w bary i będę taka - zażartowała.

Ciało po ciąży

Wiele gwiazd w ostatnim czasie nie wstydzi się pokazywać swojego ciała po porodzie. Przykładowo Ola Żebrowska pokazała ciało po narodzinach córeczki. Zrobiła to z pełną świadomością, żeby pokazać, jak ważna jest samoakceptacja.

Również Lili Antoniak pokazała swoje ciało, zaledwie 6 dni po porodzie. Wyznała, że na powrót do formy potrzeba czasu.

Źródło: jastrzabpost.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza