Maciej Kurzajewski ma świetne relacje z dziećmi Kasi Cichopek. Wyznał, jak tego dokonał

2023-04-20 15:43

Związek Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek śledzi cała Polska. Początki nie były łatwe, a dziennikarz musiał zaskarbić sobie nie tylko serce nowej wybranki, ale także jej dzieci. Jak się okazuje, znalazł na to doskonały sposób.

Kurzajewski i Cichopek
Autor: Instagram/@katarzynacichopek Maciej Kurzajewski ma świetne relacje z dziećmi Kasi Cichopek. Wyznał, jak tego dokonał

W marcu zeszłego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali, że zdecydowali się rozstać. Zaledwie kilka miesięcy później byli już po rozwodzie.

Dokładnie 7 października, w dniu 40. urodzin aktorki, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili na ekranach telewizji śniadaniowej, że są parą. Potwierdzili tym samym plotki, które krążyły już od jakiegoś czasu.

W jednym z ostatnich wywiadów znany dziennikarz opowiedział portalowi jastrzabpost.pl o relacjach z dziećmi swojej partnerki. Wiadomo bowiem, że bardzo dobrze się z nimi dogaduje.

Zobacz także: 7 prostych nawyków, które wzmocnią twoje relacje z dzieckiem. Numer 3 jest szczególnie ważny

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?

Kurzajewski o ojcostwie

Kurzajewski jest ojcem dwóch synów – 17-letniego Juliana i 25-letniego Franciszka. Jak sam podkreśla, są już dorośli, ale wciąż pamięta czasy, gdy byli młodsi. W rozmowie z portalem, podczas eventu poświęconego zabawkom dla dzieci, dziennikarz wyjawił, że swoim dzieciom dostarczał zabawki edukacyjne, rozwijające, ale i takie, którymi po prostu dobrze się bawili.

Jako ojciec zawsze starał się znaleźć złoty środek.

Starałem się znaleźć taki złoty balans. I oczywiście bawiłem się z nimi. Zresztą dziś, gdy wspólnie spędzamy czas, jest to czas bardzo dobrej zabawy. Ale staraliśmy się wspólnie dostarczać im mnóstwa pomysłów, żeby to spektrum zabawy było jak najszersze

— przyznał dziennikarz.

Relacje z dziećmi Kasi Cichopek

Wbrew wszelkim przypuszczeniom dziennikarz ma bardzo dobre relacje z dziećmi swojej nowej partnerki. Niekiedy nawet 4-letni Adam i 10-letnia Helena wspólnie z nimi wyjeżdżają na wycieczki i chodzą na spacery.

Dziennikarz zdradził, jak osiągnął tak dobrą relację.

Wszystko zależy od nas, żeby mieć dobre relacje z osobami, z którymi jest się blisko, które nas otaczają. I to dotyczy nie tylko tych najbliższych, ale w ogóle funkcjonowania z ludźmi. Ja jestem człowiekiem uśmiechniętym, który lubi ludzi, lubi z nimi rozmawiać. Dla mnie to jest naturalne. Jeżeli w sposób naturalny, otwarty i dobry podchodzimy do tego, to naprawdę każdy jest w stanie zbudować dobrą relację

— powiedział w rozmowie z portalem.

Niedługo ślub, a może coś więcej

Jak wiadomo, para jest już po zaręczynach i planuje ślub. Tak dobre relacje z dziećmi tylko wzmacniają związek, co zresztą widać na publikowanych zdjęciach w mediach społecznościowych.

Ostatnio pisaliśmy również, że w telewizji śniadaniowej dziennikarz chyba powiedział o jedno zdanie za dużo, dostarczając tym samym nowego tematu do dyskusji na pytanie, czy Kurzopki są w ciąży?

Źródło: jastrzabpost.pl

Czytaj także: Kasia Cichopek świętuje początek wakacji i pokazuje świadectwo córki. Fani bezlitośni: "Aż tak słabe oceny?"