Marina i Wojciech Szczęsny świętują urodziny syna. "Pójdzie w kroki tatusia"

2024-07-01 10:35

Marina i Wojciech Szczęsny niedługo zostaną po raz kolejny rodzicami - lada dzień na świat przyjdzie ich córeczka. Zaawansowana ciąża nie jest żadną przeszkodą, jeśli chodzi o urodziny syna. Liam skończył sześć lat, świętował na tematycznej imprezie. Motyw przewodni? Łatwo odgadnąć.

Marina i Wojciech Szczęsny świętują urodziny syna. Pójdzie w kroki tatusia
Autor: Instagram @marina_official Marina i Wojciech Szczęsny świętują urodziny syna. "Pójdzie w kroki tatusia"

Piłka nożna jest nieodłącznym towarzyszem tej rodziny i nie chodzi tylko o profesję znanego taty. Pierworodny syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego przyszedł na świat 30 czerwca 2018 roku - Liam urodził się podczas trwającego wówczas mundialu. Teraz rozgrywają się mecze w ramach Euro, a na świat niebawem przyjdzie drugie dziecko pary.

Liam świętował szóste urodziny na tematycznej imprezie. Królowała, oczywiście, piłka nożna.

Poród Mariny Łuczenko. "Zaczynamy". Pilna wiadomość od żony Wojciecha Szczęsnego

Marina i Wojciech Szczęsny świętują urodziny syna

Szóste urodziny Liama to piłkarska impreza. Dekoracje, animacje i słodkości - wszystko przywodziło na myśl "nogę".

Dziś nasz kochany synek Liam obchodzi swoje 6 urodziny! Bądź zdrowy i szczęśliwy synku. Spełniaj swoje marzenia, bardzo Cię kochamy

- napisała pod urodzinową rolką dumna mama.

Widać, że przyjęcie urodzinowe było udane, gościom humorów nie popsuł nawet deszcz (możemy się domyślać, że dla dzieci była to nawet dodatkowa atrakcja). Piłka nożna była motywem przewodnim na słodkim stole, ale i wśród atrakcji, nie zawsze dosłownie - o temacie przyjęcia przypominała np. ilustracja na dmuchańcu. Ten sport to popularny motyw wielu dziecięcych imprez, u Szczęsnych nie mogło być inaczej, szczególnie że mają jeszcze dodatkową "motywację", w końcu nie każdy chłopiec ma tatę-bramkarza.

"Wow, jaka genialna uroczystość urodzinowa! Widać, że synek pójdzie w kroki tatusia :)" - czytamy pod rolką. Wielu komentujących nie tylko składa Liamowi życzenia, ale i wskazuje, że będzie następcą Wojciecha Szczęsnego.

Przeczytaj także: Marina Łuczenko szczerze o macierzyństwie. "Nigdy już w pełni nie będziesz sobą"

Rodzinne wspomnienia

Na InstaStory Marina udostępniła rolkę przygotowaną przez jej fan club - to rodzinne kadry, urywki dokumentujące bezcenne wspomnienia. Widzimy tam m.in. zdjęcie zrobione jeszcze w szpitalu. Ono sprawiło, że niektórzy myśleli, że drugie dziecko znanych rodziców jest już na świecie. A to "tylko" pamiątka tego, co wydarzyło się sześć lat temu.

Przeczytaj także: Marina na końcówce ciąży, a mąż setki kilometrów od domu. "Tak samo było 6 lat temu"

Znani rodzice powitają na świecie córeczkę

Liam niedługo zostanie starszym bratem. W marcu Marina i Wojciech Szczęsny ogłosili, że ich rodzina się powiększy, a w maju dowiedziałyśmy się, że spodziewają się córeczki.

It’s a GIRL! Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę

- czytamy na profilu Mariny na Instagramie.

Starszy brat czeka na siostrzyczkę. "Liam jest bardzo podekscytowany, cały czas przelicza, w którym jestem tygodniu i ile dni zostało do porodu. Gdy wychodzi do szkoły, całuje mój brzuszek, bo tak chce dać wsparcie swojej siostrzyczce" - czytamy w wywiadzie, udzielonym przez Marinę magazynowi "Viva!".

Dołączamy się do urodzinowych życzeń i Liamowi życzymy samych niezapomnianych chwil!

Przeczytaj także: Ciężarna Marina zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową. Tak zapozowała przed obiektywem

Nadopiekuńcza czy wyluzowana? Jakim rodzicem będziesz?

Pytanie 1 z 10
Musisz przygotować plan porodu. Co jest dla ciebie najważniejsze?