Maślak po oskarżeniach fanów o zaniedbywanie córki, zabrał ją do specjalisty: "Dla pewności to sprawdzę"

2022-11-15 10:07

Rafał i Kamila Maślak dostali od fanów masę wiadomości odnośnie ich 15-miesięcznej córeczki. Zaniepokojeni taką ilością zatroskanych o zdrowie dziewczynki osób, postanowili udać się z nią do specjalisty.

Rafał Maślak z rodziną
Autor: Instagram/ @rafalmaslak Rafał Maślak z żoną, po interwencji fanów postanowili zabrać córkę do lekarza.

Rafał i Kamila Maślakowie pobrali się cztery lata temu, a parą są od 2015 roku. Szczyt ich medialnej rozpoznawalności jako małżeństwa nastał jednak dopiero, gdy zostali rodzicami i mocno uaktywnili się w kanałach społecznościowych. Rodzina Maślaków powiększona o syna Maksymiliana i córkę Michalinę podbija Instagram i YouTube dzięki zabawnym, rodzinnym treściom. 

Ostatnio fani zaniepokoili się jednak, że 15-miesięczna córka pary jeszcze nie zaczęła chodzić. 

Co potrafi 2-letnie dziecko?

Przeczytaj: Ma rok i nie chodzi. Czy to powód do zmartwienia?

 Etapy nauki chodzenia niemowląt: kiedy dziecko zaczyna chodzić?

Fani sugerują zaniedbania

Jak na influencerów przystało, para musi mierzyć się często z opiniami internautów. Ostatnio Maślakowie otrzymali sporo niepokojących wiadomości. Internauci byli zmartwieni zdrowiem ich córki Michaliny. Dziewczynka ma rok i 3 miesiące, a wciąż nie chodzi. To skłoniło niektórych odbiorców do sugerowania ich rodzicom zaniedbania jej rozwoju. Kamila postanowiła udać się z dzieckiem do specjalisty i poinformowała w sieci:

Przyjechaliśmy właśnie do fizjoterapeuty sprawdzić, dlaczego Misia mając piętnaście miesięcy, jeszcze nie chodzi. Nie zwracałam na to jakoś uwagi, dopóki kilkoro z was nie zadało mi właśnie tego pytania. Przez to trochę zaczęłam się martwić. Postanowiłam więc, że dla pewności to sprawdzę.

Po wizycie, żona mistera Polski nagrała kolejną relację:

Misia robi prawidłowe postępy (…). Nie ma więc nic, co mnie mogłoby niepokoić. Mam jej dać tylko więcej czasu, a jeszcze tego czasu ma sporo. - uspokoiła dociekliwych fanów. 

Kiedy dziecko powinno zacząć chodzić?

Każdy maluch rozwija się we własnym tempie. Większość małych dzieci jednak, w jedenastym, dwunastym, choć często dopiero w czternastym miesiącu życia coraz częściej wykonuje kroki bez podpórki i stopniowo zaczyna chodzić. Większość maluchów osiąga tę umiejętność ok. 15 miesiąca, a część nawet w wieku półtora roku.

Rafał Maślak to polski fotomodel i Mister Polski 2014. Od momentu wygranej w konkursie, grywa też w serialach. Od 3 lat pojawia się na ekranach regularnie, grając w serialu "Barwy szcześcia". 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza