Michał Wiśniewski znowu zostanie tatą! Jego żona już zdradziła imię?

2022-10-05 10:32

„Oops! We Did It Again” – tak Pola Wiśniewska, żona Michała Wiśniewskiego poinformowała na na Instagramie o tym, że spodziewają się swojego drugiego wspólnego potomka. Do posta zaś dołączyła urocze zdjęcie, jak ich syn Falco Amadeusz trzyma pozytywny wynik testu ciążowego.

Michał Wiśniewski będzie miał szóste dziecko. Jego żona pokazała pozytywny wynik testu ciążowego
Autor: Instagram/@wisniewska_pola Michał Wiśniewski będzie miał szóste dziecko. Jego żona pokazała pozytywny wynik testu ciążowego

Pola i Michał Wiśniewscy znów zostaną rodzicami. Zakochani małżonkowie tą radosną nowiną podzielili się w mediach społecznościowych. Para ma już jedno wspólne dziecko małego synka Falco. Dla Michała Wiśniewskiego będzie to szóste dziecko. Pozostałą czwórkę dzieci wokalista ma z dwóch poprzednich małżeństw z Martą Wiśniewską i Anną Świątczak.

Przeczytaj: "Przeżyłam swego rodzaju żałobę". Marta Żmuda Trzebiatowska gorzko o macierzyństwie

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Historia Poli i Michała Wiśniewskich

Para poznała się przez internet w 2019 roku. Rok później zdecydowali się na ślub. Kilka miesięcy po tym wydarzeniu w styczniu 2021 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko – synek Falco Amadeusz. Niedawno małżonkowie postanowili odnowić swoją przysięgę małżeńską w gronie najbliższych, łącząc tę uroczystość również z 50. urodzinami wokalisty.

„Znów to zrobiliśmy” – tak wybrzmiała radosna nowina

Teraz poszli o krok dalej i obwieścili światu, że za kilka miesięcy ich rodzina się znów powiększy.

„Oops! We Did It Again” (tłum. Ups! Znów to zrobiliśmy)” – napisali w poście.

Czy tym razem będzie córka?

Jeden z hashtagów pod postem to #Cloè. Pojawiły się więc już domysły, że para tym razem spodziewa się córki. Znając upodobania Michała Wiśniewskiego do nietypowych imion, może to być dobry trop.

„Dzieci nigdy nie za dużo. Gratulacje!!!”

„Gratulacje. Super teraz będzie dziewczynka”

„Gratulacje ale się rozkręciłeś Michał”

„Wobec tego śmiem twierdzić że macie piękny plan duszy” – czytamy w komentarzach.

Przeczytaj także: Agnieszka Hyży szczerze o rodzinie patchworkowej. "Przeszłość będzie miała wpływ na nas i nie ma co się łudzić"

Wszystkie dzieci Michała i Poli Wiśniewskich

Lider Ich Troje poza synem Falco Amadeusem ma syna Xaviera Michała i córkę Fabienne Martę z Mandaryną (Martą Wiśniewską) oraz dwie córki Etiennette Annę i Vivienne Viennę z Anną Świątczak.

Żona wokalisty jest również mamą czwórki starszych dzieci. Najstarsza córka ma już 19 lat. Żona Michała Wiśniewskiego urodziła ją w wieku 18 lat. Jej dzieci noszą imiona Julia, Adam, Pola i Piotr.

Przeczytaj także: Michał Żebrowski po raz pierwszy pokazał twarz córeczki. Nie sposób przejść obok tego zdjęcia obojętnie