Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał twarz dziecka. "Cały tatuś, tylko włosów nie ma czerwonych"

2023-05-25 10:35

Michał Wiśniewski i jego żona Pola kilka dni temu powitali na świecie swoje drugie wspólne dziecko – synka Noëla Cloé. Teraz dumni rodzice wrzucili na swój profil w mediach społecznościowych pierwsze ujęcie twarzy chłopca. Internauci od razu okrzyknęli, że jest bardzo podobny do taty.

Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał twarz dziecka. Cały tatuś, tylko włosów nie ma czerwonych
Autor: Instagram/@m_wisniewski1972 Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał twarz dziecka. "Cały tatuś, tylko włosów nie ma czerwonych"

Kilka dni temu pisaliśmy o szczęśliwych narodzinach małego Noëla Cloé Wiśniewskiego, który jest szóstym dzieckiem Michała Wiśniewskiego. Maluszek, jak się teraz dowiadujemy z najnowszego posta na instagramowym profilu muzyka, przyszedł na świat w warszawskim szpitalu przy ulicy Żelaznej. Szczęśliwi rodzice w swoim ostatnim poście podziękowali medykom z tej placówki za opiekę w trakcie porodu. „Dziękujemy za ogromne wsparcie i równie wielkie serce” – napisali.

Do posta zaś dołączyli zdjęcie nowo narodzonego synka – a dokładnie zbliżenie jego twarzy.

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Michał Wiśniewski pokazał twarz szóstego dziecka

Świeżo upieczona mama podpisała fotografię synka wzruszającymi słowami:

Zakochani w tym malutkim chłopczyku. My, Falco i cała nasza rodzina.

Pod postem posypały się gratulacje dla rodziców i życzenia dla maluszka. Fani rozpływali się nad urodą chłopca i doszukiwali się podobieństw. Jedna z fanek stwierdziła, że chłopiec jest podobny do swojego taty. „Nosek po tatusiu” – napisała w komentarzu. Nie była odosobniona w tej opinii.

„Jaki słodziak. Jak tak na niego patrzę, to stwierdzam, że to cały tatuś, tylko włosów nie ma czerwonych. Zdrówka dla was”.

„Noel to cały tata. Słodziak malutki” – pisali inni.

Inna z obserwatorek zauważyła z kolei duże podobieństwo do 2-letniego braciszka. „Podobny do Falco” – stwierdziła.

Pierwszy spacer Poli Wiśniewskiej po porodzie

Niedługo po wyjściu ze szpitala Pola Wiśniewska podzieliła się uroczymi kadrami z pierwszego spaceru z synkiem. Wózek dumnie prowadził starszy braciszek - 2-letni Falco.

Pierwszy spacer Poli Wiśniwskiej po narodzinach synka
Autor: Instagram/ instastorys @wisniewska_pola Pierwszy spacer Poli Wiśniwskiej po narodzinach synka

Wszystko wygląda na to, że mimo trudnego porodu, o którym wspominał w jednym z wywiadów Michał Wiśniewski, świeżo upieczona mama wraca powolutku do formy.

Rodzina Michała Wiśniewskiego

Przypominamy, że Michał i Pola Wiśniewscy są małżeństwem od 2020 roku. Rok po ślubie powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - synka Falco Amadeusa. Noël Cloé jest ich drugą wspólną pociechą. Para tworzy dużą rodzinę patchworkową - w sumie razem mają 10 dzieci. Muzyk ma jeszcze czworo pociech z poprzednich małżeństw z Martą Wiśniewską i Anną Świątczak. Podobnie Pola, która ma czwórkę dzieci z poprzednich związków.