Michał Żebrowski zdradził imię córki. "Niech padnie to imię wreszcie"

2023-05-08 10:56

Córka Michała Żebrowskiego i Aleksandry Żebrowskiej pod koniec kwietnia skończyła 9 miesięcy. W końcu aktor zdradził światu, jakie imię dla niej wybrali. Oznacza „ta, która nosi w sobie światło”.

Michał Żebrowski
Autor: Instagram/@zebrowski.michal Michał Żebrowski zdradził imię córki. "Niech padnie to imię wreszcie"

Wiele osób śledzi losy Michała Żebrowskiego nie tylko ze względu na karierę zawodową, ale również życie prywatne. Trzeba przyznać, że wraz z Olą Żebrowską stanowią niezwykłą i bardzo lubianą parę polskiego show biznesu.

Ola Żebrowska odważnie pokazała ciało po porodzie, zaprezentowała, jak wygląda dom przy czwórce dzieci i szokowała bardzo prywatnymi rodzinnymi zdjęciami. Fani długo musieli jednak czekać, aby poznać imię jej czwartej pociechy. Córeczka pary przyszła na świat pod koniec lipca ubiegłego roku, a dopiero w ostatnim programie „Monika Olejnik. Otwarcie” Michał Żebrowski w końcu wyjawił jej imię.

Zobacz także: Ola Żebrowska znowu szokuje. Pokazała rodzinne zdjęcia: "Dawno nie było golasów"

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Film, teatr i telewizja

Michał Żebrowski jest znanym i cenionym aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym. Grał m.in. w takich filmach jak „Pan Tadeusz”, „Ogniem i mieczem”, „Wiedźmin” i „Tajemnica Westerplatte”. Zagrał także w serialu „Kasia i Tomek” i „Na dobre i na złe”.

Podkładał również swój głos w światowych filmach i grach komputerowych. Możemy go usłyszeć w „Avengers: Koniec gry”, gdzie użyczył swojego głosu postaci Doktora Strange, a także w „Cyberpunk 2077” jako Johnny'ego Silverhanda.

Dla aktora szczególnie ważny jest Teatr 6. piętro. W ostatniej rozmowie Monika Olejnik zażartowała, że to jego piąte dziecko.

„Niech padnie to imię wreszcie”

Żebrowski odniósł się do wypowiedzi gospodyni programu, wymieniając po kolei imiona swoich pociech. Na to konkretne imię jego fani musieli czekać 9 miesięcy.

„Franek, Henio, Feliks, Łucja. Niech padnie to imię wreszcie. No i Teatr 6. Piętro”

— powiedział.

Imię, które para wybrała dla córeczki, ma wyjątkowe znaczenia. Imię Łucja pochodzi z języka łacińskiego i oznacza „Ta, która nosi w sobie światło”. Kobiety o tym imieniu są silne, opiekuńcze, cierpliwie i wyrozumiałe. Bywają spontaniczne i trudno wyprowadzić je z równowagi.

Czytaj także: Ola Żebrowska zapozowała z brzuszkiem i wywołała burzę. "Ja pitolę, nie mów, że piąte?"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza