Międzynarodowy Dzień Jogi z Fitness Klub Zdrofit na Bulwarach Wiślanych

2019-06-19 14:16

22 czerwca na Bulwarach Wiślanych odbędą się bezpłatne zajęcia jogi z Fitness Klub Zdrofit.

Weekend na Bulwarach
Autor: materiały prasowe

22 czerwca na Bulwarach Wiślanych zaplanowaliśmy zajęcia dla wszystkich, którzy potrzeby własnego ciała słyszą i czują, a jego sprawność uzależniają od idealnej harmonii z umysłem. Bo joga to nic innego jak życie w zgodzie ze sobą.

Joga to nie jest ani dyscyplina sportu ani nawet rodzaj ćwiczeń. Joga to znacznie więcej. To filozofia życia. To idealne zjednoczenie ciała i umysłu w celu osiągnięcia doskonałości. W krajach zachodu joga jest dążeniem do osiągnięcia równowagi pomiędzy ciałem a duchem i ma wymiar praktyczny – usprawnia ciało i wycisza umysł aby współczesny człowiek mógł sobie poradzić z wyzwaniami otaczającej rzeczywistości.

Współczesny świat wymusza na nas doskonałość – musimy być piękni, zadbani oraz  intelektualnie i fizycznie sprawni. Wszystko to jest często nie do pogodzenia. Dlatego szukamy sposobów aby sobie z tymi wszystkimi oczekiwaniami radzić.  Joga to jedna z propozycji na pogodzenie wszystkich tych, często sprzecznych, oczekiwań. Warto więc sprawdzić czy jest to metoda dla Was.

Dlatego właśnie zapraszamy Was w sobotę 22 czerwca na bulwary. Będziecie mogli poćwiczyć z profesjonalnymi trenerami oraz zadać im pytania o nurtujące Was problemy.  Kto wie, czy ten dzień nie stanie się początkiem nowej drogi i nie zainspiruje do ważnych życiowych zmian – od wyciszenia i refleksji nad własnym życiem oraz dietą po  regularną aktywność fizyczną.

Nigdy nie jest za późno aby spróbować czegoś nowego. Joga jest dla wszystkich!