MLEKO MATKI: BIŻUTERIA z mleka matki robi furorę na świecie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Karmienie piersią jest dla mam dużym przeżyciem i wyjątkowym okresem w życiu. Dla wielu tak wyjątkowym, że chciałyby pozostawić sobie z niego jakąś pamiątkę. Jaką? Np. biżuterię z mleka matki, która robi na świecie furorę!

Biżuteria z mleka matki to ostatni krzyk mody. Mimo że budzi w społeczeństwie kontrowersje, wiele mam oszalało na jej punkcie. Chcą mieć wisiorki, które za kilka lat będą im przypominały ten wspaniały okres, w którym karmiły piersią swoje dzieci.

>> Karmienie piersią: Zobacz, jakie problemy z karmieniem miała Alicja Janosz >>

Biżuteria z mleka matki: co to za moda?

Biżuterię z mleka matki wymyśliła Allicie Mogavero, matka trójki dzieci. Aby zostawić sobie coś na pamiątkę z czasu, w którym dzieci były małe, postanowiła przetworzyć mleko na plastyczną masę i dodać je do biżuterii. Tak powstały wisiorki, w których centralny plan zajmuje gwiazdka czy serduszko, wykonane z mleka matki.

Biżuteria była ładna, szybko więc zaczęła cieszyć się dużym powodzeniem. Allicie Mogavero otworzyła sklep MommyMilk Creations, w którym można kupić stworzone przez nią produkty. Ile kosztuje wisiorek z mleka matki? Od 70 do 130 dolarów.

Co sądzicie o takich ozdobach?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

NOWY NUMER! W magazynie Dziecko Zakupy i My: mnóstwo inspiracji dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży – nie tylko na Święta! W najnowszym numerze przeczytasz o wirusach, o dobrym śnie, diecie alergika i życiu bez telewizora.

Czytaj więcej
DZiM 12/20
KOMENTARZE
Daria Nowicka
|

Biżuterię z mleka mamy robi też polska projektantka Marta Rżanek dla marki 4 seasons jewelry. Mam od niej kolczyki. Są śliczne, bardzo eleganckie jako ozdoba sama w sobie.