Na co warto iść z DZIECKIEM do KINA?

2014-05-31 23:17

Jeśli chcesz miło spędzić czas z dzieckiem, zabierz je do kina. Jeśli dobrze wybierzesz film, pociecha będzie się świetnie bawić. Zobacz, na co teraz warto pójść z dzieckiem do kina.

na co warto isc z dzieckiem do kina
Autor: Thinkstock|thinkstockphotos.com Na co warto iść z DZIECKIEM do KINA?

„Amazonia – przygody małpki Sai” – bohaterami tego filmu dokumentalnego jest małpka Sai, wychowana w mieście kapucynka, która przypadkiem trafia do amazońskiej dżungli, oraz jej mieszkańcy. Małpka musi się nauczyć życia w dzikiej naturze, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Z czasem Sai znajduje przyjaciół wśród innych małp. Film pozwala dziecku poznać przyrodę dżungli amazońskiej.

„Listonosz Pat i jego świat” – pełnometrażowa, animowana wersja lubianej dobranocki. Listonosz Pat marzy o wyjeździe do Rzymu z żoną Sarą, ale nowy dyrektor poczty nie wypłaca mu należnej premii. Dlatego bohater decyduje się na występ w programie wokalnym, w którym jedną z nagród jest wyjazd do Rzymu. Jednocześnie nowy dyrektor planuje zastąpić wszystkich listonoszy robotami, wyglądającymi zupełnie jak Pat.

„Czarownica” – na nowo opowiedziana „Śpiąca królewna” – tym razem z punktu widzenia Czarownicy. Okazuje się, że zły charakter z tej klasycznej baśni nie zawsze był zły. Poznajemy Diabolinę w dzieciństwie, gdy jest jeszcze sympatyczną i radosną dobrą wróżką. Następnie odkrywamy, jakie doświadczenia sprawiły, że Diabolina zmienia się w Złą Czarownicę. Warto wybrać się na ten nietypowy film Disneya choćby po to, by zobaczyć świetną rolę Angeliny Jolie. Ze względu na niektóre sceny film raczej nie jest przeznaczony dla maluchów.

„Rio 2” – druga część popularnego filmu animowanego. Para papug, Blue i Jewel, mieszkają wraz z trójką swoich dzieci wśród ludzi. Wiodą spokojne, szczęśliwe życie, jednak to się zmienia, gdy dowiadują się, że gdzieś w amazońskiej dżungli odkryto ślady ich pobratymców, rzekomo wymarłych ar niebieskich. Postanawiają więc wyruszyć do Amazonii, aby nauczyć dzieci życia w dżungli. Kolorowy i zabawny film, kierowany głównie do młodszych dzieci.

Mjakmama24.pl
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza