Na rynku jest już nowy, styczniowy numer magazynu "M jak mama"!

2019-12-06 8:01

Czy chcesz wiedzieć, jak uniknąć anemii w ciąży i jak wychować szczęśliwe dziecko? Eksperci odpowiedzą na to pytanie w najnowszym numerze "M jak mama", który jest już dostępny w kioskach i w wersji cyfrowej.

okladka m jak mama 1/20
Autor: redakcja

W najnowszym "M jak mama" znajdziecie dużo ciekawych artykułów dotyczących ciąży i pielęgnacji maleństwa. Przeczytacie o tym, jakie nazwisko może nosić nowo narodzone dziecko, a także znajdziecie podpowiedzi dotyczące diety przyszłej mamy. Eksperci wyjaśnią, co jeść w trakcie 9 miesięcy oczekiwania na dziecko, aby nie mieć anemii i urodzić zdrowego maluszka. Polecamy również artykuł, z którego dowiecie się, co czuje rodzący się maluch!

Młode mamy znajda w styczniowym wydaniu magazynu wiele praktycznych porad, dotyczących opieki i wychowania dziecka. Przeczytajcie, jak uniknąć błędów przy karmieniu piersią oraz jak wychować dziecko na szczęśliwego człowieka.

To wszystko w najnowszym numerze naszego magazynu, który znajdziecie w kioskach oraz w wersji cyfrowej "M jak mama".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza