Na rynku jest już nowy, styczniowy numer magazynu "M jak mama"!

2019-12-06 8:01
okladka m jak mama 1/20
Autor: redakcja

Czy chcesz wiedzieć, jak uniknąć anemii w ciąży i jak wychować szczęśliwe dziecko? Eksperci odpowiedzą na to pytanie w najnowszym numerze "M jak mama", który jest już dostępny w kioskach i w wersji cyfrowej.

W najnowszym "M jak mama" znajdziecie dużo ciekawych artykułów dotyczących ciąży i pielęgnacji maleństwa. Przeczytacie o tym, jakie nazwisko może nosić nowo narodzone dziecko, a także znajdziecie podpowiedzi dotyczące diety przyszłej mamy. Eksperci wyjaśnią, co jeść w trakcie 9 miesięcy oczekiwania na dziecko, aby nie mieć anemii i urodzić zdrowego maluszka. Polecamy również artykuł, z którego dowiecie się, co czuje rodzący się maluch!

Młode mamy znajda w styczniowym wydaniu magazynu wiele praktycznych porad, dotyczących opieki i wychowania dziecka. Przeczytajcie, jak uniknąć błędów przy karmieniu piersią oraz jak wychować dziecko na szczęśliwego człowieka.

To wszystko w najnowszym numerze naszego magazynu, który znajdziecie w kioskach oraz w wersji cyfrowej "M jak mama".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie! Z kodem rabatowym: "wiosna" tylko 2,50 zł za 96 stron porad o zdrowiu! Dodatkowo otrzymasz dostęp do numerów archiwalnych. W nr 4/2020 „Zdrowia m.in.: poradnik alergika, choroby zakaźne pod lupą, „młody” zawał serca, mity o recyklingu.

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 4/2020
KOMENTARZE