O takiej podróży do krainy św. Mikołaja marzy każde dziecko. Ten chłopczyk był w prawdziwym szoku

2022-12-19 17:29

Niektóre dzieci marzą, aby przyłapać Świętego Mikołaja, gdy odwiedza wieczorem ich domy i zostawia prezenty. Inne wciąż dopytują, gdzie mieszka przez resztę dni w roku, a niektóre wręcz pytają, czy mogą go odwiedzić. Ten chłopiec wyruszył w magiczną podróż do krainy Świętego Mikołaja. Jego mina jest bezcenna.

Chopiec i Święty Mikołaj
Autor: Screen/ YouTube @MajicallyNews Niesamowita podróż do krainy Świętego Mikołaja. Ten chłopczyk był w prawdziwym szoku

Każdy rodzic chce, aby święta były wyjątkowym okresem dla ich dzieci. Dekorują domy lampkami, stawiają przed wejściem świecące renifery, robią z dziećmi wieńce na drzwi lub inne cuda, które wprowadzą świąteczny nastrój.

Wszystko, aby dzieci miały jak najlepsze wspomnienia.

Na profilu na YouTube @MajicallyNews udostępniono naprawdę magiczną podróż do krainy Świętego Mikołaja. To nie jest tylko park rozrywki, to bajkowa przygoda na całe życie.

Zobacz także: Legendy polskie: 5 najsłynniejszych legend

Święty Mikołaj mieszka w Srebrnej Górze

Prawdziwa magia

Na nagraniu możemy zobaczyć tatę, wózek spacerowy i około 5-letniego chłopca. Film nagrywa mama, bo jej głos możemy usłyszeć w dalszej części. Wszyscy stoją w niewielkim pomieszczeniu, do którego prowadzą czerwone drzwi. Na jednej ze ścian można dostrzec ogromne koła zębate, ale wkrótce to się zmienia.

Chłopiec zachęcony przez mamę naciska guzik na ścianie i wtedy zaczyna się prawdziwa magia. Z głośników rozbrzmiewa muzyka. Obrazy za ścianą zaczynają się poruszać, jakby całe pomieszczenie było widną jadącą na wyższe, znacznie wyższe piętro.

Chłopiec jest w prawdziwym szoku, wołając:

Wow, spójrzcie na to!

Wagonik do krainy Mikołaja

Po osiągnięciu odpowiedniej wysokości, pomieszczenie staje się nie windą, ale wagonikiem jadącym prosto do krainy Świętego Mikołaja.

Za oknem dostrzegamy chmury i magiczny tunel, a niebawem również domek świętego. Droga, a właściwie to pas, na którym ma wylądować wagonik, oświetlony jest przez świecące cukrowe laski w biało-czerwonym kolorze.

Po przyjechaniu na miejsce chłopczyk naciska dzwonek do drzwi.

 — Jesteś w domu Mikołaja — mówi mama do zszokowanego chłopca.

Cała ściana się otwiera, a chłopiec zachęcany przez rodziców, wchodzi do środka, gdzie na zielonej kanapie czeka na niego Święty Mikołaj.

Internauci byli wzruszeni

Pod nagraniem pojawiło się prawie 10 tysięcy komentarzy. Internauci nie ukrywali wzruszenia, podkreślając, że to najcudowniejsza podróż, jaką widzieli.

Inni byli pod wrażeniem pomysłu nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych, którzy mogli w tym uczestniczyć ze swoimi pociechami.

 — Piękna rzecz, której dziecko może doświadczyć.

 — To jest piękne!!! Jest się dzieckiem tylko przez krótki czas.

 — To najbardziej magiczna rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam. Wzruszyłam się. Jaki ten mały był zaskoczony.

 — Jestem dorosła i uwielbiam to miejsce. Cieszę się z tego tak samo jak moje dzieci. Naprawdę magiczne dla wszystkich grup wiekowych.

Czytaj także: Bajki świąteczne: top 10 najlepszych bajek na święta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza