Noworodek zapłakał, a pies natychmiast zareagował. Zachwyceni internauci: "Ma coś w oczach"

2023-11-20 11:19

Film, na którym pies husky opiekuje się noworodkiem, zdobył już 7,5 miliona wyświetleń i wzrusza coraz więcej internautów. "Komu potrzebny jest miś, skoro ma się takiego uroczego puchatka!" - piszą zachwyceni internauci.

Noworodek i husky
Autor: milperthusky Niezwykła więź noworodka i psa rozczuliła internautów.

O tym, że zwierzęta potrafią nawiązać bardzo silną więź z człowiekiem, wiemy wszyscy. Czasem jednak zdarza się tak, że więź ta jest mocniejsza niż zwykle, a zwierzę jest gotowe zrobić wszystko, by opiekować się swoją rodziną. Pokazuje to jasno filmik, który zachwycił miliony internautów. 

Zwierzęta w domu a choroby zagrażające ciąży

Husky opiekuje się niemowlęciem

Na wideo udostępnionym w internecie widać noworodka i dużego psa husky. Maleńka dziewczynka Daisy śpi i nagle zaczyna kwilić i płakać. Znajdujący się koło niej pies husky natychmiast reaguje na płacz dziecka i... liże je po brodzie. Następnie układa się bliżej dziecka, a ono natychmiast przestaje płakać. Widok dużego, puchatego psa obok maleńkiego noworodka jest rozczulający. Nie można się zatem dziwić, że film zdobył ponad 7 milionów wyświetleń.

Internauci zachwycają się zachowaniem psa

Internauci zachwycili się troską, jaką zwierzę okazuje dziewczynce. Pisali, że to jest absolutnie niezwykłe, by zwierzę było tak wrażliwe i tak czule reagowało na potrzeby dziecka. "Daisy zawsze będzie pamiętać tę troskę i to uczucie bezpieczeństwa. Dla dziecka to prawdziwy prezent" - napisał jeden z obserwujących. "Millie ma coś w oczach, co pokazuje głęboką miłość do rodziny" - dodał ktoś inny.

"Mam nadzieję, że ten pies jest na tyle młody, że będą mogli razem dorastać. Jedno jest pewne: nigdy nie będziesz musiał się martwić o swoje dziecko, dopóki ten pies jest w pobliżu. Będzie go chronił kosztem swojego życia" - skomentował internauta. 

Noworodek i zwierzę w domu

Pojawienie się noworodka w domu wywraca do góry nogami cały dotychczasowy porządek. To zmiana nie tylko dla rodziny, ale i dla czworonoga, który musi zaakceptować nową sytuację i pokochać kolejnego człowieka. Zdarzają się sytuacje, że zwierzę jest zazdrosne, ale nie są one częste. Jeśli pies albo kot chowane są w atmosferze miłości, zwykle bardzo szybko przyzwyczajają się do zmiany i akceptują nowy porządek. 

Psy bardzo często stają się nieodłącznymi kompanami dzieci, towarzysząc im w codziennych czynnościach i opiekując się nimi. Pary, które spodziewają się dziecka, a które mają w domu czworonogi, nie powinny obawiać się tego, co będzie po porodzie. Jeśli dadzą szansę zwierzęciu na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji, ono bardzo szybko się w niej odnajdzie.

Czytaj: 5 powodów, dla których warto mieć psa

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza