Ola Żebrowska pokazała "specjalny zestaw" do porodu. Mina jej męża mówi wszystko...

2022-07-14 12:18

Aleksandra i Michał Żebrowscy już za chwilę powitają na świecie swoje czwarte dziecko. Ola jest obecnie w 9. miesiącu ciąży i oznajmiła właśnie, że jest już gotowa do porodu i... rusza w trasę. Tylko jej mąż ma jakąś niewyraźną minę.

Ola i Michał Żebrowscy
Autor: Instagram / olazebrowska

Żebrowscy są już rodzicami 3 synów: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka oraz 2-letniego Feliksa. Para od dawna mówi, że marzy im się duża rodzina. Sama Ola pochodzi z rodziny wielodzietnej, którą niezwykle ceni. Wprawieni rodzice według oficjalnych informacji powitają na świecie córeczkę. Nie tak dawno pialiśmy o tym, że Ola i Michał mają problem, by znaleźć odpowiednie dla niej imię. Do tej pory nie zdradzili, jak zamierzają nazwać swoją jedyną córkę.

Aleksandra Żebrowska jest gotowa do porodu

W środę Ola Żebrowska ogłosiła w swoim żartobliwym stylu, że jest gotowa do porodu. Jest też przygotowana na ewentualne niespodzianki – np. szybki poród na trasie Tatry-Zakopane, którą często przemierza z mężem. Swój post okrasiła śmiesznym zdjęciem. Przedstawia ono Michała Żebrowskiego, który z nieco zakłopotaną miną ogląda sterylnie zapakowany zestaw do... przecinania pępowiny.

„Tymi klipsami łapiesz pępowinę w dwóch miejscach i przecinasz na środku. Trasa Tatry-Warszawa w 9-tym miesiącu ciąży #pełnagotowość, prof. @zebrowski.michal” – napisała.

Wpis Oli rozbawił jej obserwatorów, którzy pospieszyli pocieszyć jej męża. Ten jednak z pewnością jest na to doskonale przygotowany. W końcu powitał już na świecie trzech synów. Ma też doskonałą wprawę na planie serialu „Na dobre i na złe”, w którym gra postać ekscentrycznego profesora Falkowicza. Ola nawet żartobliwie mówi o nim, że jest jej lekarzem.

Gratulujemy poczucia humoru w tym dość stresującym momencie, jakim jest końcówka ciąży. Trzymamy kciuki za szczęśliwy i spokojny poród - nie w trasie.

Polecamy także: Ola Żebrowska pokazuje, jak jej nogi zmieniły się w ciąży. Fanki dziękują za szczerość