Żebrowska ujawnia płeć dziecka i narzeka na problemy z imieniem. Winne "czasy młodości Michała"

2022-06-17 10:28

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że Ola i Michał Żebrowscy spodziewają się kolejnego, czwartego już syna. Okazuje sie jednak, że chłopięce czasy przerwie w ich rodzinie dziewczynka. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy. I życzymy powodzenia w wyborze imienia, bo, jak wspomia Żebrowska, z pewnych względów jest to niemały wyczyn.

Ola Żebrowska
Autor: Instagram/ @olazebrowska Instagram Oli Żebrowskiej

Wydawać by się mogło, że rodzice którzy mają na świecie już trzech synów, przy każdej z poprzednich ciąż zastanawiali się nad imieniem dla dziewczynki i mają już wybrane jedno wymarzone, które czekało tylko by na swiecie pojawiła się mała kobietka. 

Nie u Żebrowskich. Jak spomina Ola Żebrowska, mimo tego, że fani podrzucają im non stop jakieś imiona, nawet te ładne odpadają. Wszystko przez barwną przeszłość aktora. Co takiego zrobił Michał Żebrowski, że wybór imienia dla dziewczynki to w ich przypadku nie lada wyczyn?

Zobacz też: Ola Żebrowska pokazuje, jak jej nogi zmieniły się w ciąży. Fanki dziękują za szczerość

Swój najnowszy post na Instagramie Żebrowska oznaczyła w specyficznym miejscu - "It`s a girl", czyli "To dziewczynka". Internauci zszokowani po mylnych informacjach, które niedawno obiegały media, gratulowali parze. Na Instastories celebrytki proponowali też piękne imiona. Aleksandra jednak żadnego z nich nie wybierze, bo... Problemem jest jej mąż:

Dziękujemy za wszystkie propozycje imion! Niestety, większość odpada (w tym popularna Helena), musimy bowiem wybrać imię, które mojemu Mężowi z nikim nie kojarzy się nazbyt dobrze (ani nazbyt źle). Sprawa jest skomplikowana, bo jak wiadomo, w czasach młodości, Michał też był niezłym dupkiem, czy tam dupiarzem #Inflacja #kopulodrom

Trzeba przyznać, że w takiej sytuacji, to rzeczywiście spory problem. Współczujemy i życzymy weny do wyboru odpowiedniego imienia. 

Przeczytaj: Ola Żebrowska pokazuje cykl życia matczynych piersi. “Dobro wraca” - żartuje w swoim stylu