Ola Żebrowska pokazuje, jak jej nogi zmieniły się w ciąży. Fanki dziękują za szczerość

2022-05-04 11:30

Ola Żebrowska słynie z publikowania treści o ciałopozytywności. Zdjęcia "przed i po", albo robione klatka po klatce, ale w mniej korzystnych pozach to norma w jej mediach społecznościowych. Od lat jednak, gwiazda niezmiennie zachwyca nogami, które wciąż otrzymują masę komplementów od internautek. Tym razem, to właśnie je "zdemaskowała" Żebrowska.

Ola Żebrowska na plaży
Autor: Instagram/ @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska ma 35 lat. Wraz z mężem, aktorem Michałem Żebrowskim, wychowuje 3 synów - 12-letniego Franka, 8-letniego Henia i 1,5 rocznego Felka. W lutym tego roku, para poinformowała, że spodziewa się swojego czwartego dziecka. 

Mimo tak licznej gromadki, Ola wciąż prezentuje się niezwykle szczupło i zgrabnie. Tym bardziej zachwyca fakt, że z chęcią demaskuje niedoskonałości i pokazuje, że nawet szczupłe kobiety, nie są tak idealne, jak mogłoby się wydawać. Tym razem celebrytka zdemaskowała swoje nogi, które zdążyły już zasłynąć w polskim show-biznesie, jako jej nienaganny atrybut

Zobacz też: Ola Żebrowska pokazuje cykl życia matczynych piersi. “Dobro wraca” - żartuje w swoim stylu

Przeczytaj też: Cellulit w ciąży. Dieta, ćwiczenia, kosmetyki i masaż zapobiegające cellulitowi w ciąży

Żebrowska z przekąsem oznaczyła lokalizację zdjęcia - "Cellulandia". Pierwsze zdjęcie prezentuje się nienagannie, jednak już drugie, w slajdzie obok, obnaża prawdę o ciążowych nogach nawet u tak niezwykle szczupłych kobiet, jak ona. 

Ola Żebrowska, Instagram
Autor: Instagram/ @olezebrowska Ol Żebrowska pokazuje jak wyglądają nogi ciężarnej

Internautki były zachwycone i dziękowały jej za pokazanie prawdy, która podnosi na duchu inne kobiety. Posypały się komentarze kobiet, które też pogodziły się z cellulitem. 

- Robi Pani doskonałą robotę. Dziękuję w imieniu swoim i zapewne wielu innych, przytłoczonych oczekiwaniami całego świata kobiet. dobrego dnia

- Cellulitu to ja nie mam tylko pod oczami 

- Mam podobny widok właśnie, tylko że ja nie jestem w ciąży

- To nie cellulit, to moje ciało mówi do mnie brajlem

- A ja jak w 'Lejdis', cellulit przyswajam nawet z powietrza

Żebrowscy mają dom na Podhalu, gdzie prowadzą małe gospodarstwo ekologiczne. Jak widać, nawet szczupłe i zdrowo odżywiające się kobiety, zwłaszcza te w ciąży - mają cellulit. To pocieszające, prawda?

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!