Opozda zabroniła Królikowskiemu widzieć się z chorym synkiem? "Doszło do awantury"

2023-01-10 15:16

Święta Bożego Narodzenia nie były łatwe dla małego Vincenta i jego znanych rodziców. Na dzień przed Wigilią, 11-miesięczny chłopczyk trafił do szpitala z wysoką gorączką. Media pisały wtedy, powołując się na informatorów, że jego ojciec, Antoni Królikowski nawet nie odwiedził go w czasie hospitalizacji. Teraz znajomi Królikowskiego twierdzą, że to aktorka zrobiła mu awanturę, gdy przyjechał na miejsce.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski
Autor: Instagram/ @asiaopozda / @antek.krolikowski Synek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego w szpitalu. Czy tata go odwiedził?

Już od roku trwa medialny szum wokół Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Para pobrała się w sierpniu 2021 roku, gdy aktorka już była w ciąży. Tuż przed porodem, małżeństwo rozstało się, a aktor wyprowadził się do innej kobiety. Dziś trwają ich publiczne oskarżenia między innymi o kwestie alimentów, czy opieki nad małym Vincentem.

Jeszcze przed końcem roku, media rozpisywały się o tym, że Antoni Królikowski nawet nie odwiedził syna w szpitalu, gdy ten trafił na oddział pediatryczny tuż przed świętami. Teraz z kolei środowisko aktora ma anonimowo zdradzać inną wersję wydarzeń. 

Dowiedz się: Asia Opozda apeluje do kobiet, które tak jak ona zostały same z dziećmi. "To żaden wstyd"

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Przeczytaj też: Asia Opozda po raz pierwszy opowiedziała o samotnym macierzyństwie. "Wszystko zmieniło się na lepsze"

Na dzień przed Wigilią, mały Vincent trafił do szpitala. W efekcie, aktorka spędziła Gwiazdkę z 11-miesięcznym synkiem na oddziale. 

– Vincent miał wysoką gorączkę, konieczna była hospitalizacja. Zamiast cieszyć się wolnym czasem, spędzili go w szpitalu. Sytuacja była bardzo poważna, ale została opanowana. Niestety, w tym trudnym czasie Antek nie odwiedził synka – mówiła Super Expressowi znajoma Opozdy. 

Zupełnie inną wersję wydarzeń przedstawia Pudelkowi osoba ze środowiska Królikowskiego. 

- Jak tylko Antek dowiedział się, że Vincent jest chory i trafił do szpitala, od razu pojechał odwiedzić synka. Jednak kiedy wszedł na oddział i chciał zobaczyć Vincenta, na korytarzu pojawiła się Joanna Opozda, która kategorycznie zabroniła mu spotkania z synem. Doszło do awantury. Antek błagał ją o możliwość zobaczenia synka, ale ona nawet nie chciała o tym słyszeć. 

Ojciec Vincenta miał się troszczyć o jego stan także po wyjściu ze szpitala. 

- Na szczęście w ubiegłym tygodniu chłopiec czuł się na tyle dobrze, że w weekend pojechał z mamą do Krakowa. Antek cały czas dopytywał się o zdrowie synka i ma na to dowody. Jest mu przykro, że Joanna utrudnia mu kontakt z dzieckiem nawet w takich poważnych sytuacjach - cytuje anonimową wypowiedź Pudelek. 

Portal poprosił też o komentarz samą Joannę Opozdę. Z jej słów wynika, że ma już serdecznie dosyć tego konfliktu. 

- Szkoda słów, nie mam już siły komentować kolejnych bredni - skwitowała. 

Wyświetl ten post na Instagramie
Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)