OŚMIOLATKA odebrała PORÓD. Zachowała zimną krew i pomogła bratu przyjść na świat [FILM]

2014-05-14 11:16

Krystle Garcia nie spodziewała się, że jej drugie dziecko przyjdzie na świat w ten sposób. Dwa tygodnie przed terminem nagle odeszły jej wody. Była w domu sama, z ośmioletnią córką. Akcja porodowa przebiegała tak szybko, że nie mogła liczyć na niczyją pomoc. Zobaczcie, jak ośmiolatka poradziła sobie z tą sytuacją!

Rodzeństwo
Autor: x-news

Jazmine McEnaney zdała najważniejszy egzamin, jaki może zdać przyszła siostra. Ośmiolatka odebrała poród i pomogła swojemu braciszkowi przyjść na świat! Nie straciła zimnej krwi i zachowała się dojrzalej niż niejedna dorosła osoba na jej miejscu.

Jej mama, Krystle Garcia, miała jeszcze dwa tygodnie do rozwiązania, kiedy nagle odeszły jej wody. Nie była przygotowana na taką sytuację, w dodatku była w domu wyłącznie z ośmioletnią córką. Mała natychmiast chwyciła za telefon i zadzwoniła na pogotowie. Była 7 rano, kiedy pracownicy pogotowia przyjęli zgłoszenie.

Mały Joseph jednak nie chciał czekać na karetkę i ze wszystkich sił próbował przyjść na świat. I zrobił to już w trzynaście minut po telefonie dziewczynki!

Ośmiolatka odebrała poród. Jak to zrobiła? Zobaczcie film!

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza