Paris Hilton zażartowała i się zaczęło. Odlicza dni do… opalania córki?

2024-05-06 11:19

Paris Hilton dla wielu pozostanie królową imprezowego życia, z jakiego słynęła na początku lat 2000. Dziedziczka fortuny była wówczas na językach całego świata. Nikt nie spodziewał się wtedy, że zostanie mamą i będzie tak zakochana w swoich pociechach. Specyficzne poczucie humoru ma jednak nadal...

Paris Hilton zażartowała z karnacji córki.
Autor: TikTok screenshot Paris Hilton zażartowała z karnacji córki.

43-letnia dziś Paris Hilton, której pradziadek był założycielem sieci hoteli Hilton, jest dziś mamą dwójki dzieci.  Wraz z mężem, biznesmenem Carterem Reum, zdecydowała się na posiadanie dwójki maluchów spłodzonych dzięki metodzie in-vitro i urodzonych przez surogatkę. Dziś ich rodzina powiększona jest o niespełna półtorarocznego synka Phoenix`a i kilkumiesięczną córeczkę o imieniu London.

Choć celebrytka nie raz wypowiadała się o macierzyństwie w słowach, przez które zarzucano jej próżność i niedojrzałe podejście do posiadania dzieci, to w rzeczywistości jest dziś bardzo zaangażowaną mamą, a dzieci towarzyszą jej na każdym kroku.

Chcę mieć dziewczynkę. Mam obsesję na punkcie ich ubierania i posiadania mini-me, ale jestem również otwarta na bliźnięta, ponieważ wtedy dostaniesz zarówno dziewczynkę, jak i chłopca na raz

- wyznała kilka lat temu w wywiadzie dla The Times.

Teraz gdy w rzeczywistości jest już mamą córeczki, wcale nie rezygnuje z takiego podejścia, choć w większości jej wypowiedzi można doszukać się flirtu i przymrużenia oka w kierunku widowni. Przynajmniej taką mamy nadzieję.

Odliczam dni do momentu, w którym będę mogła pokazać London magię opalania natryskowego

- podpisała swojej ostatnie wideo Paris. 

Dowiedz się: Ciąża a opalanie się – jak zabezpieczyć skórę i co zrobić, by pobyt dziecka na słońcu był bezpieczny?

„Tylko 5 minut dziennie”. Przez miesiąc szczotkowałyśmy ciało. Było warto? Królowe Matki

Spis treści

  1. Paris Hilton mówi o karnacji córki i opalaniu natryskowym
  2. Inne mamy podchwyciły humor Hilton
  3. Marmurkowa skóra u dzieci

Paris Hilton mówi o karnacji córki i opalaniu natryskowym

Czy gwiazda rzeczywiście dopuszcza do myśli opalanie skóry swojej córeczki? Wygląda na to, że to jedynie żart. Paris opublikowała nagranie z rodzinnej sesji podpisując je:

POV: gdy twoja mama jest królową opalania natryskowego

Na wideo, dziedziczka śmieje się z różnicy między swoim kolorem skóry po opalaniu natryskowym, a niemowlęcą karnacją London.

- Powinnam jej to powiedzieć. Wczoraj byłam na opalaniu natryskowym. Zapytano mnie, czy chcę taki odcień jak zawsze, a ja powiedziałam, że tak. Jest bardzo ciemny. Nie pomyślałam o tobie... Jesteś taka blada, nigdy nie byłaś na słońcu. Nie mogę cię spryskać... Mogę? Nie no, żartuję - mówi Hilton w swoim tiktokowym wideo. 

Inne mamy podchwyciły humor Hilton

Poczucie humoru ulubienicy amerykańskiej prasy plotkarskiej, zdecydowanie rozbawiło internautów.

"Przyszłość opalania natryskowego stoi przed nią otworem", "Pomarańczowy i różowy wyglądają razem świetnie" - czytamy w komentarzach.

Okazuje się jednak, że maluchy rzeczywiście bywają ofiarami sztucznej opalenizny...

"Używam samoopalacza. Moja córka niedługo po aplikacji przytulała się do mnie zasypiając. Nawet o tym nie myślałam, dopóki się nie obudziła i nie wyglądała, jakby na połowę twarzy padał jej cień" - czytamy w jeszcze jednym komentarzu.

Marmurkowa skóra u dzieci

Zatroskanym o zdrowie swoich maluchów mamom przypominamy. Blado-różowa, niekiedy nawet "marmurkowa" skóra u maluchów to naturalny objaw ćwiczenia termoregulacji, co u niemowląt nie jest niczym niepokojącym. Gdy jednak taki wygląd skóry pojawia się, choć do tej pory ciałko malucha nigdy tak nie wyglądało, a do tego obserwujemy inne symptomy choroby, to znak, że trzeba jak najszybciej skonsultować malucha ze specjalistą. Może być to objaw niedotlenienia i niewydolności oddechowej.