Partner Roxie Węgiel odnosi się do kwestii alimentów. "To nie matka syna ma opływać w luksusy"

2024-04-18 12:35

Alimenty płacone na dzieci po rozpadzie związku, to problem w przypadku wielu rodziców, także tych znanych. Nic dziwnego, że co i rusz temat powraca w mediach. Tym razem głównymi bohaterami afery alimentacyjnej są partner Roxany Węgiel i matka jego syna, aktorka Malwina Dubowska.

Kevin Mglej wylicza, na co łoży oprócz alimentów.
Autor: Instagram/ @kevinmglej @maldubowska Kevin Mglej wylicza, na co łoży oprócz alimentów.

Tego nikt się nie spodziewał. Po krótkim komentarzu napisanym pod postem fanki, która zarzucała Roksanie Węgiel, że jej partner nie łoży na utrzymanie swojego synka, wybuchła niemała medialna afera pomiędzy rodzicami 4-letniego Williama.

Płaci i to sporo

– napisała piosenkarka. Na odpowiedź matki chłopca nie trzeba było długo czekać.

- Bardzo proszę, żeby ktoś, kto nie ma pojęcia o mnie, ani o samotnym wychowywaniu dziecka nie wypowiadał się na ten temat, bo po pierwsze, jest to nietaktowne, a po drugie porusza moje osobiste tematy. Ale jeśli chce się zapoznać, dowiedzieć, jak to wygląda, to zapraszam, bo chyba pora się poznać – powiedziała Dubowska.

Po tym, jak opublikowała wczoraj swój wywód na Instagramie, Kevin Mglej zareagował niemal natychmiast. Postanowił dokładnie wyliczyć koszty, które ponosi.

Zobacz: „Płaci i to sporo”. Roksana Węgiel została macochą i już weszła w konflikt o alimenty

Spis treści

  1. Była partnerka Kevina Mgleja o "opływaniu w luksusach"
  2. Kevin Mglej opowiada o kosztach utrzymania syna
  3. "Nie wyraziła zgody na opiekę naprzemienną"
  4. Związek Roxie Węgiel z Kevinem
Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

Była partnerka Kevina Mgleja o "opływaniu w luksusach"

- Doszły mnie słuchy, że opływam w luksusy, że dostaję nie wiadomo jakie przelewy, a jednak rzeczywistość jest inna - tak swoją wypowiedź w social mediach rozpoczęła Malwina Dubowska.

I chyba właśnie ten fragment sprowokował partnera Roksany Węgiel do oficjalnego przekazania swojego stanowiska.

- To mój syn i to on "ma opływać w luksusy", nie jego matka. Ona o swoje luksusy musi zadbać sama — podkreślił Mglej w rozmowie z Pudelkiem po tym, jak wyliczył dokładne koszty, jakie ponosi, by utrzymać syna oprócz tego, że płaci na niego alimenty.

Kevin Mglej opowiada o kosztach utrzymania syna

28-letni producent odniósł się do zarzutów o łożenie jedynie niewielkich kwot na syna. Wymienił dokładnie, jaki jest jego udział finansowy w utrzymaniu syna. Upublicznianie tak prywatnych kwestii argumentował nagonka medialną i masą spekulacji, które musi uciąć, by za kilka lat jego syn nie przeczytał w internecie fałszywych informacji na temat swojego taty.

- Alimenty, które wpływają na konto jego mamy, to część ponoszonych przeze mnie kosztów. Dodatkowo pokrywam wszystkie koszty związane z jego edukacją, w tym dwujęzyczne prywatne przedszkole. Pokrywam także wszystkie koszty medyczne, jednocześnie opłacając mu prywatny pakiet medyczny dający dostęp do wszystkich lekarzy. Zwracam wszystkie rachunki za leki dla Williama. Organizuję oraz pokrywam również koszty wszystkich zajęć dodatkowych. Kupuję ubrania, buty, kurtki - wyliczał Mglej.

"Nie wyraziła zgody na opiekę naprzemienną"

W rozmowie z Pudelkiem partner Roksany Węgiel zdradził też masę szczegółów odnośnie podziału opieki nad 4-latkiem.

- Otóż z synem widuję się w każdy wtorek i czwartek. Odbieram go z przedszkola, spędzamy razem kilka godzin, po czym odwożę go do jego mamy, ponieważ nie wyraża ona zgody na jego nocowanie w tygodniu u mnie, chyba że coś jej wypadnie, jest chora itd. William jest też naprzemiennie ze mną w piątki, soboty oraz niedziele. Reasumując, w jednym tygodniu widzę się z nim wtorek, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę. W drugim, mimo licznych próśb, tylko wtorki i czwartki. Matka dziecka nie wyraziła zgody na opiekę naprzemienną. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) Will ma ze mną łącznie 4 tygodnie wakacji - zapewnił celebryta.

Związek Roxie Węgiel z Kevinem

Związek piosenkarki, Roksany Węgiel i Kevina Mgleja, producenta i muzyka stał się medialny na początku 2023 roku. Teraz, od wielu dni trwają spekulacje dotyczące ich rzekomego, cichego ślubu. Para jednak oficjalnie nie komentuje tych doniesień. 

Kevin Mglej, jest starszy od 19-letniej dziś Roxie Węgiel o 9 lat. Mężczyzna w 2020 roku został ojcem Williama, którego matką jest aktorka, 25-letnia Malwina Dubowska.