Paulina Krupińska pokazała córkę z okazji jej 7. urodzin. Podobna do mamy czy do taty?

2022-07-28 15:33

Córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki już w tym roku zaczyna naukę w szkole. To duża dziewczynka, która urodę odziedziczyła po rodzicach. Z okazji jej święta znana mama złożyła jej wzruszające życzenia w swoich mediach społecznościowych.

Paulina Krupińska
Autor: Instagram/ @pkrupińska Paulina Krupińska z rodziną - jej starsza córka właśnie skończyła 7 lat.

Miss Polski z 2013 roku, a dziś prezenterka jednego z programów śniadaniowych, Paulina Krupińska i piosenkarz - lider zespołu Zakopower, Sebastian Karpiel Bułecka, wzięli ślub dopiero w 2018 roku. Parą byli jednak od lat. W 2015 roku przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Antoninę. Dwa lata później urodził się ich syn Jędrzej

Przeczytaj też: Krupińska pod zdjęciem z 5. urodzin synka: "mój idealny mężczyzna". Wykapany tata?

Paulina Krupińska szczerze o relacji z Damianem Michałowskim. Czy zdarzają się zgrzyty?

Choć Krupińska dość aktywnie prowadzi swoje portale społecznościowe, wrzucając zdjęcia z planu telewizyjnego czy z wakacji, to swoje prywatne życie pokazuje dość rzadko. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i wrzuciła zdjęcia ze swoją córką. To już spora panienka. 

Tosia, Tosińka ma dzisiaj 7 urodziny. Pamiętam ten dzień 27.07.2015 kiedy pierwszy raz ją przytuliłam ♥️ Chciałabym zatrzymać ten moment na zawsze, zdążyłam się obrócić a ona już za miesiąc idzie do szkoły. Pragnę żeby nigdy nie straciła swojej energii, pomysłowości, kreatywności i ciekawości światem♥️♥️♥️♥️♥️ Sto lat dla Tosi - napisała modelka na swoim profilu na Instagramie. 

Do kogo jest podobna waszym zdaniem mała Tosia? Według nas, to skóra zdjęta z taty. Do mamy ma ponoć z kolei podobne zainteresowania.

Jak czytamy na portalu jastrzabpost.pl, Tosia lubi pożyczać od mamy buty na obcasie i bawić się w malowanie profesjonalnymi kosmetykami. Być może pójdzie w ślady znanej mamy i zostanie modelką. Patrząc po jej zdjęciach z profilu instagramowego Pauliny Krupińskiej, pozowanie do zdjęć ma we krwi. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza