Krupińska pod zdjęciem z 5. urodzin synka: "mój idealny mężczyzna". Wykapany tata?

2022-05-16 11:46

Paulina Krupińska, polska modelka, Miss Polonia i prezenterka telewizyjna ostatnio świętowała 5. urodziny swojego synka. Życzenia, które opublikowała w swoich serwisach społecznościowych są pełne matczynej miłości. Niektórym jednak wydaje się, że tata chłopca może czuć się pokrzywdzony.

Paulina Krupińska
Autor: Instagram/ @pkrupinska Krupińska pokazała synka. Podobny do taty?

Paulina Krupińska ma dwójkę dzieci - córkę, która niebawem skończy 7 lat i syna, który właśnie świętował 5 urodziny. W 2018 roku, po czterech latach związku, prezenterka wzięła ślub z ojcem swoich pociech, muzykiem - Sebastianem Karpielem-Bułecką. 

Ostatnio rodzina świętowała urodziny Jędrzeja. Krupińska umieściła jedno ze zdjęć z imprezy na swoim Instagramie. Podpis i życzenia dla synka były wzruszające, ale jak zauważyli internauci, mogą się wydawać krzywdzące dla taty chłopca. Czy rzeczywiście?

Dowiedz się: "Chcemy synka". Oto bardziej i mniej skuteczne sposoby na poczęcie chłopca

Modelka podpisała zdjęcie słowami, które zapewne dobrze opisują uczucia niejednej matki syna:

5 lat temu na świecie pojawił się mój idealny mężczyzna. Marze o tym by zawsze pozostał taki empatyczny i radosny jaki jest teraz.

Sprawdź: Tych 7 zdań chce usłyszeć od taty każdy chłopiec. Bez tego nie ma prawdziwej relacji

Opis nie pozostał niezauważony przez fanów Krupińskiej. Jedna z internautek, zapytała:

- A co z mężem? :) :)

- ma Pani syna? - zapytała Krupińska.

- nie :) jednak od razu pomyślał(am), czy mąż nie będzie zazdrosny hehe :)

Odpowiedź gwiazdy była w rzeczywistości pytaniem, ale każdy wie chyba o co jej chodziło. Krótka reakcja prezenterki zdobiła sporo serduszek - instagramowego sposobu na poparcie czyjejś wypowiedzi. Co sądzicie? Ojcowie rzeczywiście bywają zazdrośni, gdy mamy ich synów są bardzo zakochane w swoich małych mężczyznach?

Paulina Krupińska szczerze o relacji z Damianem Michałowskim. Czy zdarzają się zgrzyty?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza