Piotr Rubik napisał KSIĄŻKĘ DLA DZIECI. Uczy je KLASKAĆ? [FILM]

2014-06-03 17:24

Pisanie książek dla dzieci jest modne. Wydawanie bajek, których autorami są celebryci - jeszcze bardziej. Do Agnieszki Chylińskiej i Martyny Wojciechowskiej dołączył teraz... Piotr Rubik. Co kompozytor zaproponował dzieciom?

Piotr Rubik
Autor: materiały prasowe Piotr Rubik rzeszom Polaków znany jest przede wszystkim z... klaskania. Jak się można było spodziewać, do motywu klaskania nawiązuje również w książeczce "Bajki z zielonego lasu".

Piotr Rubik rzeszom Polaków znany jest przede wszystkim z... klaskania. Jak się można było spodziewać, do motywu klaskania nawiązuje również w książeczce "Bajki z zielonego lasu".

Bajki dla dzieci Rubika to idealna propozycja dla wszystkich przedszkolaków. Zabiorą ich w podróż po magicznym lesie i ułatwią dotarcie do krainy snów. Krótkie historyjki z morałem będą idealnymi czytankami na dobranoc zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Zobacz również: Gwiazdy, które napisały bajki dla dzieci: Madonna, McCartney i... Obama

Dzięki bajkom dla dzieci Rubika maluchy mogą poznać zwierzątka zamieszkujące w lesie oraz nauczyć się, jak ważne jest wsparcie bliskich. Śledząc losy bohaterki Helenki, dzieci mogą w łatwy sposób przyswoić sobie wiele rodzinnych wartości, takich jak miłość, przyjaźń czy zaufanie.

TVP/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza