„Płaci i to sporo”. Roksana Węgiel już weszła w konflikt o alimenty z ekspartnerką męża

2024-04-26 11:17

Od kilku dni nie ustają spekulacje o rzekomym cichym ślubie Roksany Węgiel i jej narzeczonego Kevina Mgleja. Tymczasem na horyzoncie jest kolejna afera z udziałem młodziutkiej piosenkarki. Chodzi o konflikt, który powstał między nią a matką 4-letniego synka Kevina. Poszło o alimenty.

Roksana Węgiel ma na pieńku z matką dziecka swojego partnera
Autor: Instagram screenshots @roxie_wegiel @maldubowska Roksana Węgiel ma na pieńku z matką dziecka swojego partnera

Związek piosenkarki, Roksany Węgiel i Kevina Mgleja, producenta i muzyka stał się medialny już na początku 2023 roku. Teraz, od wielu dni trwają spekulacje dotyczące ich ślubu. Para jednak oficjalnie nie komentuje tych doniesień. 

Od początku wiadomo, że Kevin Mglej, jest starszy od 19-letniej dziś Roxie Węgiel o 9 lat. Mężczyzna ma też synka z poprzedniego związku. W 2020 roku został ojcem Williama, którego matką jest aktorka, 25-letnia Malwina Dubowska. Dziś, gdy chłopiec ma już 4-lata, medialnym tematem stała się kwestia alimentów, jakie Mglej płaci na syna. 

Zobacz też: To imię kojarzy się z kiczem lat 90. Teraz ma szansę powrócić do łask dzięki celebrytom

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

Afera o alimenty Kevina Mgleja

Roxie i Kevin to związek, który nie cieszy się ogromną sympatią publiczności. Zakochanych co i rusz spotyka hejt, jednak ich związek trwa nieprzerwanie i obydwoje stoją za sobą murem. Właśnie to było początkiem konfliktu o alimenty. Uchylanie się od ich płacenia zarzuciła Kevinowi jedna z fanek w komentarzu w social mediach.

Kevin ma swoje biznesy, ale na dziecko alimentów nie płaci

- brzmiał zarzut.

Na broniącą ukochanego odpowiedź piosenkarki nie trzeba było długo czekać.

Płaci i to sporo

- odpisała gwiazda.

I właśnie te słowa były zarzewiem konfliktu z matką małego Williama.

Ekspartnerka Mgleja odpowiada Roxie Węgiel

Malwina Dubowska, którą widzowie znają z seriali takich jak "Belfer", "Na wspólnej" czy "Na dobre i na złe", poczuła się bardzo urażona słowami 19-letniej macochy swojego synka. 

- Doszły mnie słuchy, że opływam w luksusy, że dostaję nie wiadomo jakie przelewy, a jednak rzeczywistość jest inna i bardzo proszę, żeby ktoś, kto nie ma pojęcia o mnie, ani o samotnym wychowywaniu dziecka nie wypowiadał się na ten temat, bo po pierwsze, jest to nietaktowne, a po drugie porusza moje osobiste tematy. Ale jeśli chce się zapoznać, dowiedzieć, jak to wygląda, to zapraszam, bo chyba pora się poznać - mówiła dość poruszona na swoim InstaStories. 

Jak oceniacie ten konflikt? Węgiel rzeczywiście zachowała się nietaktownie?

Zobacz też: Kiedy i komu należą się alimenty na dziecko? Co zrobić, gdy rodzic nie chce płacić?