Pokazała ROZSTĘPY PO CIĄŻY na plaży i została wyśmiana. Wsparcia udzielili jej... internauci [FILM]

2014-08-07 17:14

33-letnia matka pięciorga dzieci udała się z rodziną na plażę. Postanowiła nie przejmować się rozstępami po ciąży i założyć bikini. Grupa nastolatków ją wyśmiała i zaczęła atakować. Kobieta opisała całe wydarzenie na Facebooku, gdzie natychmiast otrzymała wsparcie od tysięcy internautów.

Rozstępy po ciąży
Autor: x-news Z rozstępami po ciąży zmaga się wiele kobiet. Trzeba je zwyczajnie zaakceptować!

Tanis Jex-Blake wróciła do domu zalana łzami. Postanowiła opisać całe wydarzenie na Facebooku i zamieścić zdjęcia swojego ciała. Chciała się przekonać, czy rzeczywiście ma tak straszne rozstępy po ciąży, że może być obiektem kpin.

Kobieta wykazała się wielką odwagą, ale opłacało się. Reakcja przerosła jej najśmielsze oczekiwania - z całego świata zaczęły płynąć do niej pozytywne komentarze. Internauci udzielili jej olbrzymiego wsparcia.

Pozują nago po porodzie i udowadniają, że są piękne! Zobacz ZDJĘCIA >>

Rozstępy po ciąży można zaakceptować

Wkrótce dołączyły do nich również mamy, które postanowiły zorganizować happening na Churchill Square i pokazać swoje rozstępy po ciąży. Wszystkie kobiety wystąpiły w bikini i pochwaliły się swoimi niedoskonałymi, ale pięknymi ciałami.

"W codziennej sytuacji nie zrobiłabym tego, ponieważ odsłanianie brzucha w miejscu publicznym jest dla mnie zbyt osobiste" - powiedziała jedna z kobiet.

Rozstępy ciążowe. Czy jesteś na nie skazana? >>

Dołączyła do nich również Tanis Jex-Blake. Mama pięciorga dzieci ponownie pokazała się w różowym bikini. Tym razem została przywitana oklaskami!

Agencja TVN/x-news