Premiera serialu dla przyszłych rodziców “Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie”

2021-09-24 13:13

W poniedziałek 27 września 2021 odbyła się premiera wyjątkowego serialu dla rodziców oczekujących na dziecko, który łączy świat nauki ze światem sławnych rodziców. W serialu swoimi prawdziwymi doświadczeniami rodzicielskimi dzielą się gwiazdy m.in. Wojtek Błach, Agnieszka Hyży, Aleksandra Szwed, Małgorzata Socha, Maria Dejmek czy Kamila Kamińska. Będzie poważnie, fachowo, ale też z dużą dozą dobrego humoru – polecamy!

Serial  “Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie”
Autor: materiały prasowe Gwaizdy serialu “Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie”: Kamila Kamińska, Wojtek Błach, Aleksandra Szwed, Małgorzata Socha

Serial połączy w sobie rozrywkę, edukację i wartościowe przesłanie. Stara się odpowiedzieć na wszystkie pytania, które wraz z dwoma kreskami na teście ciążowym zaczynają lawinowo pojawiać się w głowach przyszłych rodziców: Jak to będzie? Czy sobie poradzę? Kogo zapytać, gdzie się poradzić? Jak się najlepiej przygotować?.

Agnieszka Hyży: Gwiazda Polsatu niedługo rodzi. Wybierze państwowy szpital czy prywatną klinikę?

Serial pokazujący prawdziwe historie

Bohaterami “Niebła(c)hych rozmów o rodzicielstwie” są prawdziwi rodzice – do tego znani rodzice, którzy bez ściemy pokazują, jak w ich przypadku wyglądają blaski i cienie rodzicielstwa. W każdym odcinku prowadzący Wojciech Błach spróbuje zgłębić różne zagwozdki, z którymi borykają się przyszli rodzice. Śledzi poruszające historie i słucha ciekawych rozmów ze znanymi rodzicami…

Możemy zdradzić, że w pierwszym, wprowadzającym odcinku serialu swoje pełne humoru i pozytywnej energii historie związane z pierwszą ciążą opowiedzą Małgosia Socha i Ola Szwed. W odcinku pojawi się także sama ciężarna żona prowadzącego – Agnieszka Błach, która poruszy tematy związane z pierwszą wizytą ginekologiczną w ciąży oraz badaniami lekarskimi na początkowym etapie ciąży.

Polecamy: Kiedy zrobić test ciążowy? Po ilu dniach wynik testu ciążowego jest miarodajny?

Wsparcie merytoryczne specjalistów

Luźne rozmowy bohaterów w każdym odcinku uzupełnione są dawką wiedzy merytorycznej. W serialu zobaczymy grono specjalistów z Ginekologiczno–Położniczego Szpitala Klinicznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W pierwszym odcinku usłyszymy o tym, w którym tygodniu ciąży najlepiej zgłosić się na pierwszą wizytę u ginekologa-położnika, jakie badania ze sobą zabrać, a także jakie badania zostaną nam zlecone na kolejną wizytę.

Polecamy: Pierwsza wizyta u ginekologa w ciąży - kiedy, jakie badania, o co pytać?

Gdzie można będzie obejrzeć “Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie”?

Serial już w poniedziałek 27 września 2021 pojawi się na serwisie YouTube na oficjalnym kanale marki Kinderkraft. Każdy odcinek będzie trwał około 13-15 minut – dlatego nawet zabiegani przyszli rodzice będą mogli rzucić ona niego okiem. Przygotowano 12 odcinków, ale na tym plany marki Kinderkraft się nie kończą. Koniecznie sledźcie jej działania na YT!

Polecamy: Noworodek w domu: 19 porad dla mamy

Nadopiekuńcza czy wyluzowana? Jakim rodzicem będziesz?

Pytanie 1 z 10
Musisz przygotować plan porodu. Co jest dla ciebie najważniejsze?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza