Premiera serialu dla przyszłych rodziców “Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie”

2021-09-24 13:13

W poniedziałek 27 września 2021 odbyła się premiera wyjątkowego serialu dla rodziców oczekujących na dziecko, który łączy świat nauki ze światem sławnych rodziców. W serialu swoimi prawdziwymi doświadczeniami rodzicielskimi dzielą się gwiazdy m.in. Wojtek Błach, Agnieszka Hyży, Aleksandra Szwed, Małgorzata Socha, Maria Dejmek czy Kamila Kamińska. Będzie poważnie, fachowo, ale też z dużą dozą dobrego humoru – polecamy!

Serial  “Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie”
Autor: materiały prasowe Gwaizdy serialu “Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie”: Kamila Kamińska, Wojtek Błach, Aleksandra Szwed, Małgorzata Socha

Serial połączy w sobie rozrywkę, edukację i wartościowe przesłanie. Stara się odpowiedzieć na wszystkie pytania, które wraz z dwoma kreskami na teście ciążowym zaczynają lawinowo pojawiać się w głowach przyszłych rodziców: Jak to będzie? Czy sobie poradzę? Kogo zapytać, gdzie się poradzić? Jak się najlepiej przygotować?.

Agnieszka Hyży: Gwiazda Polsatu niedługo rodzi. Wybierze państwowy szpital czy prywatną klinikę?

Serial pokazujący prawdziwe historie

Bohaterami “Niebła(c)hych rozmów o rodzicielstwie” są prawdziwi rodzice – do tego znani rodzice, którzy bez ściemy pokazują, jak w ich przypadku wyglądają blaski i cienie rodzicielstwa. W każdym odcinku prowadzący Wojciech Błach spróbuje zgłębić różne zagwozdki, z którymi borykają się przyszli rodzice. Śledzi poruszające historie i słucha ciekawych rozmów ze znanymi rodzicami…

Możemy zdradzić, że w pierwszym, wprowadzającym odcinku serialu swoje pełne humoru i pozytywnej energii historie związane z pierwszą ciążą opowiedzą Małgosia Socha i Ola Szwed. W odcinku pojawi się także sama ciężarna żona prowadzącego – Agnieszka Błach, która poruszy tematy związane z pierwszą wizytą ginekologiczną w ciąży oraz badaniami lekarskimi na początkowym etapie ciąży.

Polecamy: Kiedy zrobić test ciążowy? Po ilu dniach wynik testu ciążowego jest miarodajny?

Wsparcie merytoryczne specjalistów

Luźne rozmowy bohaterów w każdym odcinku uzupełnione są dawką wiedzy merytorycznej. W serialu zobaczymy grono specjalistów z Ginekologiczno–Położniczego Szpitala Klinicznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W pierwszym odcinku usłyszymy o tym, w którym tygodniu ciąży najlepiej zgłosić się na pierwszą wizytę u ginekologa-położnika, jakie badania ze sobą zabrać, a także jakie badania zostaną nam zlecone na kolejną wizytę.

Polecamy: Pierwsza wizyta u ginekologa w ciąży - kiedy, jakie badania, o co pytać?

Gdzie można będzie obejrzeć “Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie”?

Serial już w poniedziałek 27 września 2021 pojawi się na serwisie YouTube na oficjalnym kanale marki Kinderkraft. Każdy odcinek będzie trwał około 13-15 minut – dlatego nawet zabiegani przyszli rodzice będą mogli rzucić ona niego okiem. Przygotowano 12 odcinków, ale na tym plany marki Kinderkraft się nie kończą. Koniecznie sledźcie jej działania na YT!

Polecamy: Noworodek w domu: 19 porad dla mamy

Nadopiekuńcza czy wyluzowana? Jakim rodzicem będziesz?

Pytanie 1 z 10
Musisz przygotować plan porodu. Co jest dla ciebie najważniejsze?