"Radzio prawie zemdlał". Małgorzata Rozenek o pierwszym dniu Henia w przedszkolu

2023-09-05 10:35

4 września był dla całej rodziny Majdanów wielkim dniem. Mały Henio rozpoczął swoją przygodę z przedszkolem. W tym ważnym momencie wspierała go calutka rodzina: mama, tata oraz dwaj starsi bracia. "Najwięcej nerwów kosztowało to jednak mnie” – wyznał szczerze Radosław Majdan w swoich mediach społecznościowych.

Radzio prawie zemdlał. Małgorzata Rozenek o pierwszym dniu Henia w przedszkolu
Autor: Instagram/ @m_rozenek "Radzio prawie zemdlał". Małgorzata Rozenek o pierwszym dniu Henia w przedszkolu

Dumni rodzice relacją z tego emocjonującego wydarzenia podzielili się na swoich profilach na Instagramie, udostępniając uroczy filmik i kilka kadrów z przedszkola.

Co powinien umieć trzylatek idący do przedszkola?

Henio Majdan poszedł do przedszkola. Tata cały w emocjach

Pierwszy dzień przedszkola. Ogromne przeżycie głównie dla rodziców” – zaczęła swój wpis Małgorzata Rozenek. W kolejnych zaś słowach przyznała, komu było najtrudniej w tym ważnym momencie.

„Radosław literalnie prawie zemdlał, jak się położył z Heniem na podłodze, to był wyraźny znak, że czas już wyjść. Dobrze, że miał program na żywo i musiał już jechać” – napisała.

Sam tata nie wypierał się swojej chwili słabości i też we własnym poście podkreślił, że był bardzo wzruszony tym momentem.

„Myślę, że najwięcej nerwów kosztowało to jednak mnie, chociaż na zewnątrz starałem się trzymać fason” – podkreślił.

Małgorzata Rozenek: „Odliczam minuty do odebrania”

Co ciekawe, kilkanaście lat temu starsi synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan – Stanisław i Tadeusz zaczynali swoją edukację w tej samej klasie, w której dzisiaj Henio. Wydawałoby się, że przy trzeciej pociesze prezenterka już powinna podejść do tego tematu z większym luzem, tymczasem nic bardziej mylnego.

„Henryk bardzo dzielny, a ja już stoję pod przedszkolem i odliczam minuty do odebrania go i pójdziemy po prezent. Jestem taka dumna i wzruszona” – napisała.

Trzeba przyznać, że sam Henio wygląda na bardzo samodzielnego i zaradnego. Sam pakuje do bagażnika swój plecak i całą wyprawkę, nie pozwalając w ogóle rodzicom na pomoc.

W komentarzach pod postami fani podkreślali, że najważniejsze w takim dniu dla dziecka to wsparcie i zrozumienie całej rodziny.

„Mnie to video bardzo wzruszyło, tak właśnie powinna wyglądać rodzina, wspierać się nawzajem, bardzo mi się to podoba”.

„Z taką rodziną ma piękny start” – podkreślali.

Synek Małgorzaty Rozenek od urodzenia nie je mięsa. Wiemy, co na to lekarz

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza