Rodzinna majówka w Multikinie - rozdajemy 10 podwójnych biletów!

2015-04-24 15:29

Majówka z dzieckiem w Multikinie? Dlaczego nie! Mamy do rozdania 10 podwójnych zaproszeń na filmy w dniach 1-3 maja 2015. Sprawdź, jak niewiele trzeba zrobić, by wygrać.

Majówka w kinie
Autor: Thinkstock|thinkstockphotos.com Zapisz się do naszego newslettera i wygraj jedną z 10 podwójnych wejściówek na majówkę z dzieckiem w Multikinie.

Weekend majowy zbliża się wielkimi krokami. Pomysłów na majówkę z dzieckiem jest niemało. Można dostosować atrakcje do zainteresowań i charakteru najmłodszych. Wśród nich na pewno znajdują się mali miłośnicy kinematografii. W końcu które dziecko nie lubi oglądać filmów familijnych i animowanych? 

Nagrody

Dlatego wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla was 10 podwójnych wejściówek na filmy, które będą wyświetlane w weekend majowy w ramach akcji Rodzinna Majówka. Zaproszenia są podwójne, czyli na seans mogą się udać np. rodzic z dzieckiem, rodzeństwo, rodzice. Bilety można wykorzystać tylko w czasie od 1 do 3 maja 2015 roku. Osoby, które wygrają dostaną od nas specjalne kody, z którymi udadzą się do wybranego multipleksu na terenie Polski i przy kasie wybiorą dany film z oferty. Zwycięzców poinformujemy o wygranej do wtorku 28.04.2015.

Co zrobić, aby wygrać?

Zaproszenia otrzyma od nas dziesięć osób, które jako pierwsze, od momentu ukazania się tego artykułu, zapiszą się do naszego newslettera. Zwycięzców wybierzemy za pomocą naszego systemu, który rejestruje każdą subskrypcję według kolejności dodania. Co trzeba zrobić, żeby zostać subskrybentem newslettera?

1. Jedyne, co musisz zrobić, to zapisać się pod tym linkiem!

Życzymy powodzenia i udanych seansów w ramach Rodzinnej Majówki z Multikinem!

Zapraszamy również na stronę Multikina, gdzie znajdziesz informacje o interesujących ciebie filmach!

plakat majówka
Autor: materiał archiwalny
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza