Rusza kolejna edycja kampanii The Point „Świadome macierzyństwo. Ciąża i dziecko”.

2019-11-08 13:15
kampania świadome macierzyństwo
Autor: materiały prasowe

Kupując specjalny dodatek tematyczny Gazety Wyborczej, śledząc portale poświęcone tematyce zdrowotnej oraz strony dedykowane mamom dowiesz się, jakie są skutki zakażenia meningokokami, dlaczego grypa może być groźna dla mamy w ciąży i zdobędziesz wiele innych cennych informacji.

W kolejnej odsłonie kampanii edukacyjnej „Świadome Macierzyństwo. Ciąża i dziecko” jej twórcy chcą kontynuować temat odpowiedzialnego podejścia do planowania ciąży, poszerzania wiedzy w zakresie zdrowia, pielęgnacji i rozwoju niemowlęcia i starszego dziecka oraz spełniania się kobiety i mężczyzny w rolach mamy i taty.

Będą również poruszać kwestię zdrowia przyszłej mamy, nierozłącznie związaną ze zdrowiem  malucha. Wiedza o tym jak powinna dbać o siebie kobieta, zarówno planująca ciążę, oczekująca dziecka oraz taka, która już jest mamą, to także podstawa zdrowia i prawidłowego rozwoju niemowlęcia i dziecka. Warto zatem edukować w tym zakresie rodziców i osoby im najbliższe, które często uczestniczą w opiece nad maluchem.

Kampania edukacyjna „Świadome macierzyństwo. Ciąża i dziecko” została przygotowana we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka, Polskim Towarzystwem Ginekologów i Położników oraz Polskim Towarzystwem Położnych.

Kampanię "Świadome Macierzyństwo. Ciąża i dziecko” można śledzić tutaj.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W numerze 3/2020 "Zdrowia": odchudzanie według typu sylwetki, chorobę poznasz po zapachu, ból można leczyć, życie ze schizofrenią, siarka w pielęgnacji urody, jak przechowywać żywność. Miesięcznik "Zdrowie" to pakiet rzetelnej wiedzy i sprawdzonych porad!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 3/2020
KOMENTARZE