Sylwia Bomba odpowiedziała fanom na żenujące pytania. "Ja i mój ciążowy brzuszek"

2023-05-02 10:08

"Drugie w drodze?", "Który to miesiąc?", "Znowu jesteś w ciąży?". Wystarczy ubrać nieodpowiednią bluzkę lub zjeść większy posiłek, by być pod obstrzałem. Wygląda na to, że złośliwe opinie są niezależne od naszego wyglądu. Ostatnio trafiło nawet na Sylwię Bombę, która już rok temu wypracowała sobie całkiem płaski brzuch.

Sylwia Bomba z córeczką
Autor: Instagram/ @sylwiabomba Sylwia Bomba z córeczką

Sylwia Bomba od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Znana jest nie tylko z programu telewizji TTV - Gogglebox, ale także udziału w show Polsatu - Taniec z gwiazdami. Celebrytka jest też aktywną influencerką w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie gromadzi ponad 800 tys. fanów.

Prezentuje tam w dużej mierze treści związane z macierzyństwem. Bomba prywatnie jest mamą 4-letniej Antosi, którą wychowuje samodzielnie. Ostatnio influencerka została sprowokowana przez fanów niedelikatnym pytaniem o wygląd.

Przeczytaj: Burza po świątecznej sesji Sylwii Bomby. "Sukienka bardziej na otwarcie klubu go-go"

Czym jest rozejście się mięśni brzucha po ciąży i jak sobie z tym radzić? M jak mama

Zobacz też: "Skonsultowałam to z psychologiem". Sylwia Bomba nie powiedziała córce o śmierci jej ojca

Nie rozumiemy, dlaczego niektóre osoby nie potrafią powstrzymać się od niestosownych pytań i komentarzy. A te mogą zaboleć, zwłaszcza gdy wycelowane są w młode matki, które swoje przeżyły przy porodzie i wychowywaniu malucha, więc mają mniej sił na to, by znosić złośliwostki lub rzucone bez namysłu, raniące komentarze.

Takich pytań nie mogą uniknąć również influencerzy, którzy poprzez rodzaj swojej działalności sami wystawiają się pod ocenę. Dobrze jednak, że część złośliwostek, jakie do nich docierają jest ujawniana, bo dyskusja w temacie niestosownych uwag może co poniektórym otworzy oczy, by nie wypowiadać słów bez namysłu. Wiele kobiet woli przemilczać cudzy nietakt, by inni nie zauważyli ich ewentualnych "niedoskonałości". To jest właśnie bodyshaming w czystej postaci. 

"Ja i mój ciążowy brzuszek chcemy wam zaprezentować najnowszą kolekcję" – napisała Sylwia Bomba pod jedną z Instagramowych rolek. - Jakby ktoś nie wiedział, o co chodzi, to pod rolką pani mnie spytała mnie, czy jestem w ciąży, bo mam ciążowy (brzuch, przyp. red.) – wyjaśniła chwilę później.

Sylwia Bomba słynie z ciętych komentarzy w sprawach macierzyństwa i skeczowych filmików publikowanych w mediach społecznościowych, dość często w  towarzystwie koleżanki Lili Antoniak. Obydwie mamy swoim humorem rozbawiają i pocieszają rzesze fanek, wśród których zdecydowana większość to inne matki. 

Sylwia Bomba
Autor: Instagram/ @sylwiabomba Instagram/ @sylwiabomba
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza