Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z ekscytującą nowiną. „Ależ to będzie gromada!”

2023-02-06 12:57

Para influencerów poinformowała oficjalnie na Instagramie, że ich rodzina znowu się powiększy. Do dwóch córek Poli i Neli za chwilę dołączy siostrzyczka lub braciszek.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ogłosili kolejną ciążę. „Ależ to będzie gromada”
Autor: Instagram/@sylwiaprzybysz Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ogłosili kolejną ciążę. „Ależ to będzie gromada”

Na profilach pary w niedzielę wieczorem pojawił się uroczy post, w którym postanowili poinformować o swoim wielkim szczęściu. 24-letnia piosenkarka i jej 26-letni mąż od dawana zapowiadali, że marzy im się duża rodzina. Mimo młodego wieku są już rodzicami dwóch córek Poli oraz Neli. Dziewczynki przyszły na świat w 2020 i 2021 roku, a w 2022 ich rodzicie wzięli pamiętny ślub, o którym pisaliśmy w serwisie. Para konsekwentnie realizuje swoje rodzinne zamierzenia i udowadnia, że dzieci nie są przeszkodą w karierze i realizowaniu siebie.

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się trzeciego dziecka

W niedzielny wieczór na profilach pary pojawił się uroczy post z pięknym zdjęciem. Widać na nim Sylwię Przybysz w bardzo zmysłowej stylizacji. Piosenkarka pozuje topless, a jej piersi zasłania tylko bukiet kwiatów. Nie to jednak robi największe wrażenie, ale dobrze widoczny już brzuszek ciążowy.

Ciekawe czy mieszka w nim mała dziewczynka, czy tym razem para spodziewa się chłopca? Patrząc po wielkości brzucha jesteśmy pewni, że rodzice znają już płeć maluszka, ale wolą pozostawić ją dla siebie.

Z resztą samą informację o trzeciej ciąży skomentowali w sposób bardzo minimalistyczny. Obok zdjęcia pojawiło się tylko 5 ikonek: dwoje rodziców, dwie córeczki i niemowlę.

W relacji umieszczonej w mediach społecznościowych Sylwia Przybysz przyznała, że brzuszek już od jakiegoś czasu był już bardzo widoczny i trudno było jej już utrzymywać ciążę w tajemnicy.

Gwiazdy pośpieszyły z gratulacjami

Pod fotografią piosenkarki pojawiło się mnóstwo komentarzy od znanych osób.

Ależ będzie gromada!

— zauważył Adam Zdrójkowski.

"To się nazywa prawdziwa jazda bez trzymanki" — napisał z kolei Jakob Kosel, który sam niedawno został ojcem.

„Gratulacje! To jest piękny rok!”— dodała Aniela Bogusz "Lil Masti".

„Wow! Gratulacje! Wuja @jdabrowsky nie próżnuje!” — żartował tancerz Jacek Jeschke.

My również gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego całej rodzinie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza