Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z ekscytującą nowiną. „Ależ to będzie gromada!”

2023-02-06 12:57

Para influencerów poinformowała oficjalnie na Instagramie, że ich rodzina znowu się powiększy. Do dwóch córek Poli i Neli za chwilę dołączy siostrzyczka lub braciszek.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ogłosili kolejną ciążę. „Ależ to będzie gromada”
Autor: Instagram/@sylwiaprzybysz Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ogłosili kolejną ciążę. „Ależ to będzie gromada”

Na profilach pary w niedzielę wieczorem pojawił się uroczy post, w którym postanowili poinformować o swoim wielkim szczęściu. 24-letnia piosenkarka i jej 26-letni mąż od dawana zapowiadali, że marzy im się duża rodzina. Mimo młodego wieku są już rodzicami dwóch córek Poli oraz Neli. Dziewczynki przyszły na świat w 2020 i 2021 roku, a w 2022 ich rodzicie wzięli pamiętny ślub, o którym pisaliśmy w serwisie. Para konsekwentnie realizuje swoje rodzinne zamierzenia i udowadnia, że dzieci nie są przeszkodą w karierze i realizowaniu siebie.

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się trzeciego dziecka

W niedzielny wieczór na profilach pary pojawił się uroczy post z pięknym zdjęciem. Widać na nim Sylwię Przybysz w bardzo zmysłowej stylizacji. Piosenkarka pozuje topless, a jej piersi zasłania tylko bukiet kwiatów. Nie to jednak robi największe wrażenie, ale dobrze widoczny już brzuszek ciążowy.

Ciekawe czy mieszka w nim mała dziewczynka, czy tym razem para spodziewa się chłopca? Patrząc po wielkości brzucha jesteśmy pewni, że rodzice znają już płeć maluszka, ale wolą pozostawić ją dla siebie.

Z resztą samą informację o trzeciej ciąży skomentowali w sposób bardzo minimalistyczny. Obok zdjęcia pojawiło się tylko 5 ikonek: dwoje rodziców, dwie córeczki i niemowlę.

W relacji umieszczonej w mediach społecznościowych Sylwia Przybysz przyznała, że brzuszek już od jakiegoś czasu był już bardzo widoczny i trudno było jej już utrzymywać ciążę w tajemnicy.

Gwiazdy pośpieszyły z gratulacjami

Pod fotografią piosenkarki pojawiło się mnóstwo komentarzy od znanych osób.

Ależ będzie gromada!

— zauważył Adam Zdrójkowski.

"To się nazywa prawdziwa jazda bez trzymanki" — napisał z kolei Jakob Kosel, który sam niedawno został ojcem.

„Gratulacje! To jest piękny rok!”— dodała Aniela Bogusz "Lil Masti".

„Wow! Gratulacje! Wuja @jdabrowsky nie próżnuje!” — żartował tancerz Jacek Jeschke.

My również gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego całej rodzinie.