Sylwia Przybysz reaguje na natarczywe pytania o trzecią ciążę. "Nie wszystko magicznie znika"

2022-07-12 11:01

Sylwia Przybysz niedawno wzięła bajkowy ślub z ojcem swoich dwóch córek, blogerem Janem Dąbrowskim. Piosenkarka i influencerka wstawiła do sieci wiele zdjęć z tego pięknego dnia. Jej radość zaburzały jednak ciągłe pytania fanek o krągłości w sukni ślubnej i o domniemaną trzecią ciążę. "To turbo niemiłe" - reaguje celebrytka.

Sylwia Przybysz z córkami
Autor: Instagram/ @sylwiaprzybysz Jak zareagowała na pytania o trzecią ciążę?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to jedni z największych influencerów polskiego internetu. Ona jest piosenkarką i youtuberką, on blogerem i prezenterem radiowym. Są jeszcze bardzo młodzi - on ma 26, a ona 24 lata. Mimo kariery i młodego wieku, para już jakiś czas temu założyła rodzinę. Mają córeczkę Polę (ur.2020) i Nelę (ur.2021). W czerwcu tego roku, zakochani wzięli ślub. 

W tym ważnym dniu, Sylwia miała na sobie kilka kreacji. Jedna z nich była obcisłą, piękną suknią w odcieniach pudrowych. Fanki dopatrzyły się na jej sylwetce zaokrąglonego brzuszka. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. 

Przeczytaj też: Duży brzuch po porodzie? Położna przekonuje: "Nie musisz z nim walczyć"

Po odpowiedzi celebrytki, widać, że musiała się poczuć mocno dotknięta, tak niedelikatnymi komentarzami.

Dziewczyny, to serio jest nie na miejscu. Urodziłam dwójkę dzieci i mam prawo mieć większy brzuszek. Po ciąży nie zawsze wszystko magicznie znika. Nie wyobrażam sobie napisać takiego komentarza do kogokolwiek i doszukiwać się ciąży, której nie ma.

Zobacz także: Brzuch tuż po porodzie wygląda jak w 2. trymestrze [ZDJĘCIA]

Dalsza część jej wypowiedzi, to szczere wyznanie, które być może raz na zawsze zamknie usta ciekawskim. 

Na ślubnych filmikach było widać? Powiem więcej, uważam, że dodatkowe kilogramy widać tak mniej więcej od 3 lat, od momentu, kiedy zaszłam w pierwszą ciążę, bo są one ze mną od tego momentu, ale serio nie musicie mi ich wytykać, nazywając je kolejną ciążą, to turbo niemiłe – napisała Przybysz na swoim Instastories. 

Zabiegi medycyny estetycznej poprawiające wygląd piersi i brzucha po ciąży

Jak dodała Przybysz, fani potrafią dopatrzeć się tego, co chcą ujrzeć we wszystkim. Na swoim TikToku, piosenkarka wstawiła romantyczny filmik, na którym nowożeńcy przytulają się i tańczą. To także zostało odebrane, jako przekazanie wiadomości o trzeciej ciąży. 

Najbardziej rozbawiła mnie sugestia, że mój ostatni TikTok to nagrany moment, w którym ogłaszam JAśkowi, że spodziewamy się trzeciego dziecka. - podsumowała. 

Instastories Sylwii Przybysz
Autor: Instagram/ @sylwiaprzybysz Instastories Sylwii Przybysz