Sylwia Przybysz urodziła! Janek Dąbrowski pokazał pierwsze zdjęcie córeczki

2023-05-30 11:26

Sylwia Przybysz-Dąbrowska urodziła trzecie dziecko. Informacje te potwierdził na Instagramie jej mąż Jan Dąbrowski. Para doczekała się córeczki.

Sylwia Przybysz urodziła! Janek Dąbrowski pokazał pierwsze zdjęcie córeczki
Autor: Instagram: @sylwiaprzybysz Sylwia Przybysz urodziła! Janek Dąbrowski pokazał pierwsze zdjęcie córeczki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski nie mogli doczekać się narodzin trzeciej córeczki. Jeszcze niedawno Sylwia zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać duży już brzuszek ciążowy. Teraz para pochwaliła się, że doszło do szczęśliwego rozwiązania. Ich córeczka przyszła na świat 30 maja o godzinie 6:23.

Jak przygotować plan porodu?

Sylwia Przybysz urodziła córeczkę

Z ostatniego postu Sylwii Przybysz wynikało, że trzecia córeczka także nie może doczekać się spotkania z rodzicami. Brzuch polskiej piosenkarki i youtuberki już wtedy był pokaźnych rozmiarów. Sylwia była wtedy w 29. tygodniu ciąży.

Dzisiaj, 30 maja o narodzinach wyczekiwanej córeczki poinformował Jan Dąbrowski za pośrednictwem relacji na Instagramie.

“No to pora powitać na świecie nową kruszynę” - napisał znany youtuber. “Witamy na świecie, J” - dodał z dopiskiem “6:23”, co oznacza, że prawdopodobnie o tej godzinie trzecia córeczka Dąbrowskich przyszła na świat. 

Czytaj również: Sylwia Przybysz zdradza płeć trzeciego dziecka. Pokazała filmik z baby shower

Ciężarna Sylwia Przybysz szuka specjalisty. "Przychodzi wieczór, a ja płaczę"

Jan Dąbrowski pokazał pierwsze zdjęcie z córeczką

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są małżeństwem od 2022 roku. Słynna para youtuberów prywatnie jest rodzicami trzech dziewczynek. Ich najstarsza córka Pola urodziła się w 2020 roku, kolejna córeczka Nela przyszła na świat w 2021, a dzisiaj, 30 maja 2023 roku urodziła się trzecia dziewczynka, której imienia jeszcze nie znamy. 

Janek nie kryje dumy i radości. W sieci zamieścił już zdjęcie z maleństwem, a w poście napisał: 

“Witaj na świecie kruszynko.To przepiękne uczucie móc Cię fizycznie uściskać. Przez ostatnie 9 miesięcy rozmawialiśmy ze sobą przez Mamusię - podziwiałem jak na mój nietuzinkowy wokal, reagowałaś ruchami w mamy brzuszku. Dzisiaj, wzruszam się, gdy łagodniejesz i zasypiasz, gdy do Ciebie mówię.Masz najdzielniejszą i najbardziej kochaną mamę na świecie - @sylwiaprzybysz - jestem z Ciebie niesamowicie dumny ♥️ To ile siły ma w sobie Sysia jest nie do opisania” - czytamy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza