Sylwia Przybysz wyprawiła roczek córce. Kultowa wróżba była punktem kulminacyjnym

2024-06-04 11:57

Mówi się, że dzieci rosną zdecydowanie za szybko. Podobne wnioski mają niewątpliwie Sylwia Przybysz i jej mąż Jan Dąbrowski. Ich najmłodsza córeczka Jaśminka skończyła już roczek. Z tej okazji rodzice urządzili dla niej wyjątkowe przyjęcie, w trakcie którego nie zabrakło tradycyjnej wróżby na roczek. Ciekawi jesteście, jaką przyszłość wywróżyła sobie mała jubilatka?

Sylwia Przybysz wyprawiła roczek córce. Kultowa wróżba była punktem kulminacyjnym
Autor: Instagram @sylwiaprzybysz Sylwia Przybysz wyprawiła roczek córce. Kultowa wróżba była punktem kulminacyjnym

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to jedni z najbardziej rozpoznawalnych influencerów polskiego internetu, a ich popularność nie słabnie od lat. Gdy zaś zdecydowali się na ślub w bardzo młodym wieku i szybko postanowili założyć rodzinę, ich rozpoznawalność jeszcze poszybowała. Przypomnijmy, że Sylwia jest youtuberką i piosenkarką, jej mąż zaś blogerem i prezenterem radiowym. W tej chwili ona ma 25, a on 27 lat i już mogą pochwalić się trójką pociech: Polą (4 lata), Nelą (3 lata) i Jaśminą (roczek). Rodzina to ich siła i wartość, której oboje mocno się trzymają. Każda rodzinna okazja obchodzona jest przez nich z dużym pietyzmem oraz nutką tradycji. Tak było i tym razem, gdy zorganizowali roczek najmłodszej pociesze.

"Jak zrobić fajne urodziny dla dziecka w domu?" - Królowe Matki odc. 8

Najmłodsza córeczka Sylwii Przybysz skończyła roczek

„Nasza Jaśminka skończyła roczek. W miniony weekend zorganizowaliśmy imprezę rodzinną, by uczcić tą piękną rocznicę dnia, w którym nasza królewna pojawiła się na świecie” – napisała Sylwia Przybysz.

Było jak zwykle pięknie i bardzo rodzinnie. Pojawiła się piękna ścianka wypełniona zdjęciami Jaśminki z każdego miesiąca, a także piękny tort udekorowany naturalnymi kwiatami. Wszystko z gustem, ale bez większego przepychu. Internauci od razu pospieszyli z życzeniami dla małej jubilatki.

„Jak ten czas szybko leci. Wszystkiego najlepszego dla Księżniczki i samych dobrych ludzi w jej życiu”, „Ale że już roczek, ale zleciało. Zdrówka dla słoneczka”, „Najlepszego rośnij piękna po mamie i duża po tacie i mądra po rodzicach” – pisali.

Wróżba na roczek. Mała Jaśminka pójdzie w ślady rodziców?

Punktem kulminacyjnym przyjęcia była tradycyjna wróżba na roczek, która jest swojego rodzaju próbą przepowiedzenia przyszłości dziecka. W podstawowej wersji polega na postawieniu przed dzieckiem trzech symbolicznych przedmiotów: różańca, kieliszka i pieniędzy. Rzecz, którą dziecko jako pierwszą weźmie do swych rączek, będzie związana z jego dorosłym życiem. Różaniec prognozuje duchowne lub pobożne życie, kieliszek życie rozrywkowe i skłonność do alkoholu, zaś pieniądze to symbol dostatniego życia i sukcesów zawodowych.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poszli jednak o krok dalej i zorganizowali tę wróżbę w rozszerzonej wersji. Do wyboru córce dali o wiele więcej rzeczy. Co pojawiło się na stoliczku?

Gaśnica, apteczka, książka, szczotka do włosów, suszarka, różaniec, pieniądze, kluczyki do samochodu, mikrofon i wiele innych drobiazgów symbolizujących różne zawody.

Wiecie co wybrała Jaśminka? Oczywiście mikrofon!