Ta mama zszokowała wszystkich. Wyjaśniła, dlaczego karmiła piersią męża

2023-02-23 14:22

Janelle jest mamą czwórki dzieci i nie stroni od różnego rodzaju żartów w mediach społecznościowych. Niekiedy bardzo zaskakuje swoich fanów, ale to nagranie było dla wielu prawdziwym szokiem. Wyjaśniła, dlaczego karmiła piersią swojego męża.

Karmła męża piersią
Autor: Instagram/@nellesworld Ta mama zszokowała wszystkich. Wyjaśniła, dlaczego karmiła piersią męża

Karmienie piersią to dla niektórych kobiet duże wyzwanie. Nie każda kobieta odnajduje się w tej części macierzyństwa. Janelle nigdy nie ukrywała, że po prostu uwielbia to robić. Ma również duży dystans do siebie i potrafi żartować z wielu trudów macierzyństwa.

Na swoim koncie na TikToku @nellesworld wyjaśniła, jak doszło do tego, że karmiła piersią swojego męża.

Zobacz także: 7 rzeczy, które powinny być normą w macierzyństwie. Teraz niepotrzebnie wzbudzają poczucie winy

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Z początku po prostu żartowała

Obserwatorzy konta Janelle mogli kilkukrotnie oglądać, jak żartuje, że karmi męża piersią. Na jednym z takich nagrań możemy dostrzec maluszka pędzącego do swojej mamy. Napis głosi o błyskawicznym dziecku karmionym piersią. Nie chodzi jednako niemowlaka. Zanim dziecko podchodzi do kanapy, na której siedzi mama, pojawia się tatuś. W zabawny sposób udaje, że wypija mleko swojej żony.

Na innym filmie widzimy Janelle siedzącą na kanapie z chustą do noszenia niemowląt. Wygląda, jakby karmiła w niej swoje dziecko. Wymowny podpis głosi: „Ten czas, kiedy mój mąż pomógł mi oczyścić zatkane kanały mleczne”.

Wkrótce mąż kobiety wyłania głowę z chusty.

Dla niektórych takie żarty mogą budzić kontrowersje i wcale nie są śmieszne. Okazało się jednak, że nadszedł dzień, w którym Janelle naprawdę musiała go o to poprosić.

„Karmiłam piersią swojego męża”

32-latka wyjaśniła na jednym z nagrać, jak w ogóle do tego doszło.

„Desperackie czasy wymagają desperackich środków” – głosi podpis na filmie.

Janelle wyjechała ze swoim mężem na kilka dni do Portoryko bez dzieci. Miał to być czas tylko dla nich, ale kobieta zapomniała laktatora. Wyznała, że jej piersi dosłownie płonęły i nie była w stanie tego wytrzymać.

Już pierwszego dnia musiała poprosić swojego męża o pomoc. Na koniec nagrania mogła w końcu naprawdę powiedzieć, to o czym tak często żartowała:

Karmiłam piersią swojego męża.

Wśród licznych komentarzy pod nagraniem było wiele głosów poparcia. Niektórzy nie widzieli w tym niczego zaskakującego. Dla części był to jednak duży szok i przyznali, że nie byli gotowi na takie wyznanie.

Czytaj także: Niezawodne sposoby na nawał pokarmu w pierwszych dniach po porodzie. Będą jak zbawienie