Tak gwiazdy wraz z dziećmi świętują Halloween. Rodzina Bohosiewicz skradła show?

2022-10-31 10:42

Halloween to zabawa, która ma rzesze zwolenników i całe mnóstwo przeciwników. Mimo to, zagościła już w naszym kraju na dobre. Dzieci pokochały nie tylko samo przebieranie się, ale i tradycję zbierania cukierków. Od lat celebryci i ich dzieci prześcigają się w najbardziej kreatywnych przebraniach na ten dzień. Jak wyglądają w tym roku?

Halloween przebrania dla rodziny w stylu gwiazd
Autor: Instagram/ @miss_zi/ @rafalmaslak Halloweenowe inspiracje? Oto przebrania dla rodziny w stylu gwiazd.

Tradycyjne Halloween obchodzone jest dopiero ostatniego dnia października, jako wigilia dnia Wszystkich Świętych. Mimo to, większość imprez z tej okazji, zwłaszcza przyjęć dla dzieci, odbywa się w ostatni weekend października. Właśnie dlatego, sporo gwiazd i celebrytów już pochwaliła się swoimi strojami halloweenowymi. Jak przebierali dzieci w tym roku?

Wśród dziecięcych strojów na Halloween od dawna, na całym świecie istnieje podział na te słodkie i zabawne - niczym nie odróżniające się od strojów karnawałowych i na te straszne. Duchy, wiedźmy, upiory, znani przestępcy... A obok nich bohaterowie bajek, czy... znani zmarli. Za kogo celebryci przebrali swoje dzieci w tym roku?

Nie da się ukryć, że w Polsce oczy publiczności zwrócone są na Maję Bohosiewicz. Wraz z partnerem przebrała się za muzyków Die Antwoord, co mocno nie spodobało się internautom. 

  • Nie ma jak przebrać się za pare zwyrodniałych pedofilów znęcających się nad adoptowanym synem. Ciekawe jak wytłumaczyliście własnym dzieciom za kogo jesteście przebrani
  • Niby sztos ale oni są/byli oskarżeni o znęcanie się i molestowanie przybranego dziecka.....

Para rodziców, wybrała też osobne stroje, na świętowanie wraz ze swoimi dziećmi. Tam też postawili na odgrywanie ról przestępców... A co z resztą polskich i zagranicznych gwiazd i ich rodzin? Zobaczcie w naszej galerii. 

Sprawdź: Jak wydrążyć dynię na Halloween? Zobacz najpiękniejsze dynie na Halloween z Instagrama

Zobacz też: Słodycze na Halloween: 5 sprawdzonych przepisów na przekąski!

Dynia DIY– pomysł na jesienną pracę plastyczną