Tak ubrali dziecko do samolotu. „Co jest gorsze od dzieci? Rodzice”

2023-08-30 14:18

Jeden z pasażerów samolotu udostępnił nagranie, które krąży po sieci. Niewiarygodne, jak ci rodzice ubrali dziecko. Widząc coś takiego, nie dziwi fakt, że niektóre linie lotnicze wprowadzają strefy bez dzieci.

Dziecko w samolocie
Autor: Getti Images Tak ubrali dziecko do samolotu. „Co jest gorsze od dzieci? Rodzice”

Hotele dla dorosłych nie są szczególną nowością również w Polsce. Strefy ciszy w pociągach PKP również. Niektórych mogła zdziwić informacja o przedziałach dla dorosłych w europejskich liniach lotniczych Corendo Airlines. Na trasach międzynarodowych strefy tylko dla dorosłych funkcjonują już od 2011 roku m.in. w Malaysia Airlines.

Po obejrzeniu tego nagrania na Instagramie @sarcasm_only trudno się dziwić, że niektórzy potrzebują w samolocie strefy wolnej od dzieci.

Zobacz także: Niecodzienne sceny w samolocie. Mama niemowlaka zadbała o komfort innych pasażerów

Gigantyczne ceny na lotnisku w Radomiu

Dziecko w samolocie

Długi lot samolotem z dzieckiem wiążę się z zapewnieniem dziecku różnych form rozrywek. Zabraniu na pokład rzeczy, które umilą mu podróż i zainteresują czymś na dłużej. Większość rodziców zabiera kręcące się przyssawki na okno, książeczki, kolorowanki, układanki i kredki.

Nie brakuje również rodziców, którzy w taką podróż zabierają tablet z ulubionymi bajkami dla najmłodszych. Szczególnie jeżeli lot trwa dłużej niż kilka godzin. Obecność dzieci może być uciążliwa dla innych pasażerów, ale większość zawsze stara się być wyrozumiała.

Lot samolotem może być dla malucha dużym przeżyciem. Do tego mogą dojść problemy z bólem uszu podczas nagłej zmiany wysokości. Dla rodziców podróż z małym dzieckiem także może być stresująca. Starają się, jak mogą, aby dziecko się nie nudziło, a zarazem nie przeszkadzało innym współpasażerom.

Niestety, nie można tak powiedzieć o wszystkich. To nagranie wzbudziło wśród internautów wiele złości.

Tak ubrali dziecko do samolotu

Na udostępnionym w mediach nagraniu możemy zobaczyć, że ten nocny lot był dla wielu dużym zaskoczeniem. Przygaszone światła miały wprowadzić spokojniejszą atmosferę, ułatwiającą odpoczynek, ale ci rodzice postanowili zabrać na pokład „wyjątkowy” strój dla swojego dziecka.

„Wyobraźcie sobie, że jesteście w tym samolocie” – głosi napis na filmie.

Czapka z długimi uszami i świecącymi elementami przypomina w zaciemnionym samolocie wystrój dyskoteki. Migające efekty mogą przyprawić o ból głowy.

„Co jest gorsze od dzieci? Rodzice”

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy byli oburzeni, że rodzice zgodzili się na założenie przez dziecko, takiego stroju w samolocie nie licząc się z innymi pasażerami.

„Co jest gorsze od dzieci? Rodzice” – skomentowała dosadnie jedna z internautek.

„Mam dość ludzi, którzy nie kontrolują swoich dzieci w przestrzeni publicznej” – wyznała inna.

„Może powodować atak padaczki, więc nie jest to słodkie. Kształć siebie i swoje dzieci” – zwrócił uwagę kolejny internauta.

„Dlatego przy rezerwacji potrzebujemy opcji lotu bez dzieci” – podsumował następny.

Czytaj także: Jak przetrwać lot z niemowlęciem? Te mamy znalazły genialne sposoby

Matka w samolocie nie mogła uspokoić dziecka. Reakcja pasażerów zszokowała stewardessę

Pasażer samolotu pokazał, co robiło dziecko podczas lotu. "Nie mieści mi się to w głowie"