Uczennica urodziła podczas egzaminu. Nauczyciel zorientował się dopiero, gdy usłyszał płacz

2023-12-06 9:26

Uczennica jednej z indonezyjskich szkół urodziła podczas szkolnego egzaminu. Ciąża nastolatki okazała się niespodzianką dla wszystkich z jej otoczenia. Prawdopodobnie dziewczyna została skrzywdzona, śledztwo w tej sprawie prowadzi już policja.

Uczennica urodziła podczas egzaminu
Autor: Getty Images Uczennica urodziła podczas egzaminu

Nieletnia uczennica urodziła podczas egzaminu, który jej klasa pisała w szkole 30 listopada. Do nietypowego porodu doszło w indonezyjskiej szkole w miejscowości Sampang na wyspie Madura. Dziewczynka jest uczennicą 10. klasy, co oznacza, że ma 16 lat.

Spis treści

  1. Nastolatka urodziła o czasie
  2. Policja podejrzewa, że dziewczyna padła ofiarą przestępstwa
Jak przygotować plan porodu?

Nastolatka urodziła o czasie

Jak donoszą lokalne media, dziecko urodziło się zdrowe i ważyło 3,2 kg. Najprawdopodobniej była to więc ciąża donoszona, jednak nikt z nauczycieli pracujących w szkole nie wiedział o tym, że dziewczyna spodziewa się dziecka. Co więcej, ciąża okazała się zaskoczeniem także dla samej rodziny nastolatki.

Nauczyciel pilnujący uczniów w czasie egzaminu usłyszał hałas dobiegający z dalszej części sali lekcyjnej. Najpierw próbował uciszyć uczniów, wkrótce potem usłyszał płacz noworodka. Ku jego ogromnemu zaskoczeniu dobiegał on z sali lekcyjnej. Jak później przekonywał "nic nie wskazywało" na to, że jedna ze zdających wkrótce urodzi.

Młoda matka i dziecko zostali przewiezieni do szpitala, a nastolatka trafiła na oddział intensywnej terapii. Dziewczyna obficie krwawiła, a łożysko wciąż było w macicy. Dopiero w szpitalu lekarze usunęli łożysko, mama i dziecko zostali wypisani do domu.

Czytaj też: Influencerzy mieli adoptować dziecko, zrezygnowali w ostatniej chwili. Przez jedną regułę

Policja podejrzewa, że dziewczyna padła ofiarą przestępstwa

Ze względu na stan psychiczny młodej matki dotąd nie udało się jej przesłuchać. Policja podejrzewa jednak, że ciąża była efektem czynu zabronionego, a dziewczyna została skrzywdzona, prawdopodobnie przez dorosłego. Prowadzi śledztwo, które ma to wyjaśnić.

Służby przesłuchują świadków niecodziennego porodu, przepytują także kadrę nauczycielską. Zastępca dyrektora szkoły twierdzi, że sam jest bardzo zaskoczony porodem podczas egzaminu. Widoczny u dziewczyny brzuch ciążowy przypisywano nadwadze.

Źródło: Times of India

Czytaj też: Szkoła wprowadziła rygorystyczny zakaz. "Nauczycielki chodzą po toaletach na przerwie i sprawdzają"

Sprawdź, czy jesteś w ciąży [TEST ciążowy online]

Pytanie 1 z 10
Twoje cykle miesiączkowe są:
Zdjęcie
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza