Weź udział w webinarze na temat przebiegu ciąży, badań i zapobiegania konfliktowi serologicznemu

2022-03-17 12:06

W najbliższy poniedziałek, 21 marca o godzinie 17.30 naszym gościem będzie prof. UM dr hab. Beata Pięta - położna. Pani Profesor opowie o niezbędnych badaniach w okresie ciąży, wyjaśni też, jak rozpoznać ryzyko konfliktu serologicznego. Weź udział w webinarze i zadaj pytanie naszej ekspertce.

Weź udział w webinarze na temat przebiegu ciąży,
Autor: redakcja Weź udział w webinarze na temat przebiegu ciąży,

Dlaczego kobieta ciężarna powinna systematycznie odwiedzać lekarza i położną? Jakie badania powinna wykonać w ciągu 9 miesięcy, aby jej dziecko urodziło się zdrowe? Jak wykryć konflikt serologiczny?

Na te pytania odpowie prof. UM dr hab. Beata Pięta położna, konsultant wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego i ginekologicznego i ekspert kampanii społecznej Przyjaźni Mamom Rh(-).

Pani Profesor będzie gościem webinaru, na który serdecznie zapraszamy 21 marca o godzinie 17.30. Aby wziąć udział w wydarzeniu i zadać pytanie naszej ekspertce, wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

W czasie webinaru prof. UM dr hab. Beata Pięta odpowie między innymi na pytania:

  • Jaka jest rola położnej w prowadzeniu ciąży?
  • Z jakimi wątpliwościami może zgłaszać się do lekarza, a z jakimi do położnej?
  • Jak wygląda kalendarz najistotniejszych badań kobiety w ciąży?
  • Na czym polega profilaktyka konfliktu serologicznego?
  • Czym jest konflikt serologiczny i dlaczego jest niebezpieczny?

Weź udział w webinarze

Zapisz się i weź udział w webinarze wchodząc w ten link. Zadaj pytanie ekspertce i dowiedz się więcej!

Webinar powstał w ramach kampanii społecznej "Przyjaźni Mamom Rh(-)"

Nasz ekspert

Prof. UM dr hab. Beata Pięta - położna, zastępca naczelnej pielęgniarki w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM w Poznaniu, kierownik “Polnej Szkoły Rodzenia” przy GPSK, kierownik Zakładu Praktycznej Nauki Położnictwa UM, konsultant wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego i ginekologicznego. Prof. Pięta jest także Prezesem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Położnych i ekspertem kampanii społecznej "Przyjaźni Mamom Rh(-)".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza