Wiktoria Gąsiewska w ogniu krytyki za strój na komunię. „Trochę skromności, to święto dziecka”

2024-05-23 16:06

Sezon komunijny trwa w najlepsze, a stylizacje znanych kobiet na przyjęciach stają się jednym z głównych tematów omawianych przez internautów. Niezależnie, czy chodzi o mamy komunijne, czy o gości, strój na tego typu okazje jest wyzwaniem. Dlaczego stylizacja gwiazdy Rodzinki.pl wzbudziła tyle szumu?

Wiktoria Gąsiewska z Rodzinki.pl w odważnej sukience na komunii.
Autor: Instagram screenshot Wiktoria Gąsiewska z Rodzinki.pl w odważnej sukience na komunii.

Trudno jest znaleźć idealny sposób na komunijne stylizacje. Wiadomo, że każda kobieta chciałaby wyglądać w dniu w którym spotyka się z rodziną i przyjaciółmi jak najpiękniej. Problemem bywa jednak kapryśna pogoda i to, że do kościoła pewnych rzeczy nie wypada założyć.

Choć wiele osób krytykuje niektóre gwiazdy za za mało odświętny strój, jak to było w przypadku tegorocznego stroju na komunię bratanicy Kasi Cichopek, to jednak główną kontrowersją jest zbyt seksowy strój. Taki zarzucano chociażby Asi Opoździe, która wybrała sukienkę na ramiączkach o długości mini na przyjęcie komunijne swojej chrześnicy. Teraz za odważną stylizację oberwała Wiktoria Gąsiewska.

Dowiedz się: W co się ubrać na komunię? Zainspiruj się stylizacjami znanych mam

Stylizacje na komunię - Królowe Matki odc. 9

Wiktoria Gąsiewska w ogniu krytyki

Wiktoria Gąsiewska miała na sobie turkusową, obcisłą sukienkę tubę w długości midi, wydawać by się mogło idealną na komunię. Problemem według niektórych jest jednak dekolt gwiazdy. Odkryte plecy, gołe ramiona i głęboko wycięte na piersiach paski materiału wzbudzały oburzenie niektórych komentujących.

"Z takim dekoltem do kościoła?";

"Popieram. W takim dniu nie wypada świecić c*ckami na wierzchu i zwracać na siebie uwagę, bo to nie jej święto".

"Sukienka ładna, ale na wesele, a nie komunię. Trochę skromności, to święto dziecka" - czytamy w komentarzach na Instagramie. 

Były jednak także głosy broniące gwiazdy.

"Oj tam. Gawiedź przeżywa. Ładna letnia sukienka na pięknej dziewczynie. Goła nie była" - napisał pewien mężczyzna.

A wy jak oceniacie wygląd aktorki? Trzeba przyznać, że prezentowała się pięknie.

Wiktoria Gąsiewska znana nie tylko z Rodzinki.pl

Wiktoria Gąsiewska zasłynęła z roli Agaty w serialu Rodzinka.pl. W produkcji grała dziewczynę środkowego syna "rodzinki" czyli Kuby, granego przez Adama Zdrójkowskiego. Aktorzy stali się parą także w życiu prywatnym jednak ich związek nie przetrwał. 25-latka znana jest także ze swojego udziału w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie kojarzą ją też z seriali takich jak "Przyjaciółki" czy "Barwy szczęścia". 

Przeczytaj: „Królowa życia” pokazała za dużo na komunii? „Wstyd temu dziecku zrobiłaś”