Wiśniewski musi się natrudzić, żeby spotkać się z 9 dzieci. "Tak wyglądają święta w rodzinie patchworkowej"

2022-12-22 10:16

Michał Wiśniewski ma ogromną rodzinę. Sam jest ojcem czworga dzieci z poprzednich małżeństw. Jego żona Pola także jest mamą czwórki dzieci z poprzednich związków. Mają też wspólnego, niespełna dwuletniego synka. A w drodze jest już kolejny maluch, którego rodzice przywitają na świecie w przyszłym roku. Jak Wiśniewscy radzą sobie z organizacją świąt w tak ogromnej rodzinie?

Michał Wiśniewski
Autor: Instagram/ @m_wisniewski1972 Wiśniewski opowiada jak spędza święta w ogromnej, patchworkowej rodzinie.

Obserwując profile społecznościowe muzyka, widać jak ważna jest dla niego rodzina. Mimo że sam ma mnóstwo dzieci, to jeszcze znajduje czas na pomoc w domach dziecka. Sam w końcu wychowywał się w jednym z nich. Być może właśnie dlatego jest tak rodzinny. Dzieci Wiśniewskich aż trudno zliczyć. 

Lider Ich Troje poza synem, którego ma z aktualnego związku, ma też syna Xaviera Michała (20 lat) i córkę Fabienne Martę (19 lat) z wokalistką - Mandaryną (Martą Wiśniewską). Ma także dwie młodsze córki Etiennette Annę (16 lat) i Vivienne Viennę (14 lat) z Anną Świątczak.

Pola Wiśniewska z kolei urodziła do tej pory piątkę dzieci. Z Michałem Wiśniewskim ma półtorarocznego synka - Falco Amedeusza. Z poprzednich związków ma czwórkę starszych dzieci. Jej pierworodna córka Julia skończyła już 19 lat. Pola urodziła ją mając lat 18.

Kolejne dziecko Wiśniewskiego, które jest już w drodze to chłopiec. Nie trudno policzyć, że w sumie małżeństwo ma dziewięcioro dzieci. Co zrobić, by spotkać się ze wszystkimi w święta?

Przeczytaj: Anna Wendzikowska gorzko o patchworkowych świętach. "Na Wigilię dziewczyny są u swoich tatusiów"

Michał Wiśniewski zdradza dlaczego warto się żenić i co przegapił w życiu najmłodszego synka!

Dowiedz się: Agnieszka Hyży szczerze o rodzinie patchworkowej. "Przeszłość będzie miała wpływ na nas i nie ma co się łudzić"

Niezwykłe święta u Wiśniewskich

Niektóre dzieci muzyka i jego żony Poli Wiśniewskiej są już dorosłe. Z pewnością urządzenie świąt w takiej rodzinie nie jest łatwe. Jak często śmieje się lider Ich Troje układając rymowanki typu - Brother from another mother (brat z innej matki), ich rodzina to wyższy poziom patchworkowego wtajemniczenia. A jednak da się. 

My się spotykamy jak zwykle 23 grudnia. Tak wyglądają święta rodziny patchworkowej. Wszyscy spotykamy się w jednym miejscu, nie powiem gdzie. (…) Składamy sobie życzenia, rozmawiamy o tym, co było w tym roku dobre, a co złe. Czego potrzebujemy w przyszłym roku. Standardowo, klasycznie – opowiadał w wywiadzie z portalem Pomponik.

Święta dla tak wielu osób to z pewnością duży wydatek. Wcześniej Wiśniewski opowiadał o kupowaniu drogich prezentów w rozmowie z Faktem. 

Pola dba, by każdy dostał jakąś drobnostkę, coś symbolicznego. Ja sam dostaję od dzieci symboliczne prezenty: upieczone ciasto, fajne zdjęcie, ładnie oprawione. Dajemy sobie prezenty, których nie da się kupić za pieniądze w sklepie. Oczywiście, że chciałbym im kupić dom, samochód, ale mnie na to nie stać.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza