Władysław Kosiniak-Kamysz podzielil się radosną nowiną. "Mama i nasz maluch bardzo dzielni"

2024-04-28 20:25

Władysław Kosiniak-Kamysz został ojcem po raz trzeci - do dwóch córeczek właśnie dołączył synek. O tym, że ich rodzina się powiększyła poinformował polityk, a także jego żona, Paulina Kosiniak-Kamysz.

Władysław Kosiniak-Kamysz po raz trzeci został ojcem.
Autor: Instagram @kosiniakkamysz Władysław Kosiniak-Kamysz po raz trzeci został ojcem.

Władysław Kosiniak-Kamysz i jego żona, Paulina Kosiniak-Kamysz, są rodzicami kilkuletnich dziewczynek: urodzonej w 2019 roku Zosi i rok młodszej Różyczki. Na instagramowym profilu Ministra Obrony Narodowej pojawiają się zdjęcia z oficjalnych wystąpień, nie brakuje także tych dokumentujących rodzinne chwile.

W połowie kwietnia mogliśmy podejrzeć, jak tata-polityk szykuje się na powiększenie rodziny. - Sobota. Przygotowania trwają - napisał w opisie do zdjęcia, na którym widzimy, jak składa dziecięce łóżeczko. Nie minęło wiele czasu od publikacji tego wpisu, a mebelek będzie mógł w stu procentach spełniać swoją funkcję. Dziś, zarówno polityk, jak i jego żona, poinformowali, że nowy członek ich rodziny jest już na świecie.

Spis treści

  1. Władysław Kosiniak-Kamysz został ojcem. "Witaj na świecie, synu"
  2. Córeczki polityka mają młodszego braciszka
Skala Apgar - ile punktów i za co dostaje noworodek?

Władysław Kosiniak-Kamysz został ojcem. "Witaj na świecie, synu"

W niedzielne popołudnie dowiedzieliśmy się, że rodzina znanego polityka powiększyła się. Paulina Kosiniak-Kamysz dodała Instastory, na którym możemy zobaczyć maluszka i podpis "3890 g Szczęścia". Nieco więcej zdradził dumny tata. Do tej samej fotografii na relacji dodał napisy: "Dzień dobry na świecie, synu" oraz "Mama i nasz maluch bardzo dzielni".

3890 g szczęścia. Witaj na świecie, synu. Mama i nasz maluch bardzo dzielni – napisał w poście, dodając wymowne hasztagi: #dzieńdobry #syn #szczęście #najlepiej.

Przeczytaj także: Najstarsze, środkowe i najmłodsze - jak kolejność urodzenia wpływa na osobowość dziecka?

Córeczki polityka mają młodszego braciszka

Paulina Kosiniak-Kamysz jest drugą żoną wicepremiera, pobrali się w 2019 roku. Jest lekarzem-dentystą, a dokładniej: ortodontką. Napisała książkę dla dzieci, tematycznie związaną z jej zawodem. Fotel stomatologiczny był również miejscem, w którym przyszli małżonkowie się poznali.

- Balowa suknia ciążowa! Nowy obywatel Polski, jeszcze w brzuszku mamy, a już na balu. Życzę mu pięknego życia i pięknej Polski - pisała na Instagramie Gosia Baczyńska, pokazując suknię zaprojektowaną dla przyszłej mamy.

Dziś nowy obywatel jest już na świecie, niedługo będzie bawił się ze starszymi siostrzyczkami, Zosią i Różyczką. Różnica wieku między dziećmi nie jest duża, w rodzinie polityka zapowiada się dużo gwaru i radości.

Mamie i maluszkowi życzymy dużo zdrowia, a całej rodzinie serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj także: Twoje dziecko czeka na młodsze rodzeństwo? Tych 4 komunikatów unikaj jak ognia

Nadopiekuńcza czy wyluzowana? Jakim rodzicem będziesz?

Pytanie 1 z 10
Musisz przygotować plan porodu. Co jest dla ciebie najważniejsze?