Syn Włodarczyk miał dwie kreski na teście. "Sytuacja nie jest za fajna. Byłam 13. w kolejce"

2023-01-10 10:42

Odkąd Agnieszka Włodarczyk została mamą, opieka i wychowanie małego Milana stały się dla niej priorytetem. Aktorka szczerze przyznaje, że bywa nadopiekuńczą mamą. Nie korzysta z usług niani, a z synkiem spędza praktycznie 24 godziny na dobę. Teraz pełnoetatowa mama podzieliła się problemami związanymi z sezonem chorobowym. Jej synek ma bowiem RSV.

Agnieszka Włodarczyk
Autor: Instagram stories/ @agnieszkawlodarczykofficial Agnieszka Włodarczyk zmaga się z sezonem chorobowym.

Agnieszka Włodarczyk, odkąd została mamą, aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Relacjonuje na nich wychowywanie synka i ich wspólne podróże. Fanki cenią ją sobie za autentyczność. Pokazuje bowiem zarówno pozytywne, jak i trudniejsze chwile macierzyństwa. 

Teraz czas na te gorsze momenty. Sezon chorobowy trwa, a jej synek Milan zachorował. Aktorka wykonała mu więc test Combo - na obecność RSV, Covid-19 i grypy. Mimo wyniku nie jest łatwo leczyć chłopca, bo przychodnie są przepełnione. 

Przeczytaj: Objawy charakterystyczne dla wirusa RSV. Umiesz je odróżnić od przeziębienia?

Co potrafi 2-letnie dziecko?

Przeczytaj: Włodarczyk o podejściu do poświęceń dla dziecka. "Zrezygnowałam z zajawek, pasji, pracy i nic mi to nie robi"

Włodarczyk pokazała swoim instagramowym obserwatorom wynik testu Milana. Dla Covid i grypy był on negatywny. Okazało się jednak, że chłopiec zaraził się wirusem RSV. Na szczęście chłopiec przechodzi wirus delikatnie.

Sytuacja nie jest za fajna. Wyszło, jak wyszło. Nie ma gorączki. Jest tylko kaszel.

Milan ma dopiero półtora roku. Nic dziwnego, że jego mama chciałaby skonsultować jego stan z lekarzem. Nie jest jednak łatwo dostać się do przychodni, bo sezon chorobowy jest w pełnym rozkwicie. 

Próbowałam się dodzwonić do przychodni, ale byłam trzynasta w kolejce.

Aktorka póki co, będzie leczyć chłopca objawowo. 

Mały zwykle nie ma problemów z apetytem, tak teraz jest spory problem. I w związku z tym próbuję mu wyciskać soczki. Grunt, żeby pił dużo płynów - podzieliła się swoimi przemyśleniami. 

Agnieszka Włodarczyk Instastories
Autor: Instagram/ @agnieszkawlodarczykofficial Agnieszka Włodarczyk Instastories

Agnieszka Włodarczyk długo czekała na odpowiedniego partnera, z którym mogłaby założyć rodzinę. Po latach zawirowań zawodowych i tych w życiu prywatnym, w 2020 roku związała się z triathlonistą Robertem Karasiem. Rok później, 7 lipca 2021 urodził się ich syn Milan. Aktorka miała wówczas 40 lat.